Honfizsuzsa: Fantasztikus ételek gyönyörű környezetben - Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Balaton >>

Fantasztikus ételek gyönyörű környezetben

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nemrég jártunk egy családi összejövetel alkalmából az étteremben. Az egész család nagyon jól érezte magát. Az étteremben dolgozók nagyon kedvesek és figyelmesek, az ételek pedig fantasztikusan finomak voltak. Az ünnepelt nagyon boldog volt, és a húgom, aki laktóz érzékeny is talált magának az étlapon neki tetsző menüt, aminek kiválasztásában a felszolgálók készségesen segítettek. Minden kedves ismerősömnek és barátomnak ajánlani fogom az éttermet. A hab a tortán a gyönyörű kilátás. :) Zsuzsanna

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Honfizsuzsa felhasználót?    Igen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád
2025 Visegrád
Fekete-hegy

2016. június 14.
A hely ės az ėtelek kifogástalanok. A kiszolgálással már nem ez a helyzet; rengeteget kellett várnunk arra hogy valaki odajöjjön az asztalunkhoz felvenni a rendelėst. A "koktėl" amit kaptunk egy nagy pohárba,fėlig valami víz ízü lötty volt.

2016. június 9.
Egy nagyon jó étterem,nagyon jó személyzettel.Pontosak,precízek és családias hangulat.Az ételek finomak,bőséges választékkal.Ha külön kívánságom volt azonnal teljesítették.4szer étkeztünk ott de egyszer sem csalódtunk.Több ismerősömnek ajánlottam már az éttermet és a szállodát eddig mindenki...

2016. június 7.
A szálloda éttermére nagyon ráférne egy alapos felújítás, mivel az asztalok,székek kényelmetlenek kopottak, amit igyekeztek eltakarni a képeken is látható megoldással,továbbá a teraszon a 4**** szállodához egyáltalán nemillő ronda műanyag székek vannak, kifele dőlő fakorláttal. A beépített terasz...