Honfizsuzsa: Fantasztikus ételek gyönyörű környezetben - Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavaszi csomagok >>  |  Pünkösdi csomagok >>  |  Nyaralás >>

Fantasztikus ételek gyönyörű környezetben

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nemrég jártunk egy családi összejövetel alkalmából az étteremben. Az egész család nagyon jól érezte magát. Az étteremben dolgozók nagyon kedvesek és figyelmesek, az ételek pedig fantasztikusan finomak voltak. Az ünnepelt nagyon boldog volt, és a húgom, aki laktóz érzékeny is talált magának az étlapon neki tetsző menüt, aminek kiválasztásában a felszolgálók készségesen segítettek. Minden kedves ismerősömnek és barátomnak ajánlani fogom az éttermet. A hab a tortán a gyönyörű kilátás. :) Zsuzsanna

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Honfizsuzsa felhasználót?    Igen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád
2025 Visegrád
Fekete-hegy

2016. március 23.
Gyönyörű a kilátás,ízletesek az ételek! Nagyon szívesen ajánljuk másoknak is! Ez a Sunday Brunch felejthetetlen volt számomra hisz az ebéd koronáz meg minden utazást es az ételek mennyeiek voltak mint a húsok/halak/köretek mint a desszertek! Köszönjük!:)

2016. március 22.
Nagyon szép helyen van, a kilátás pazar, a pincérek nagyon kedvesek, figyelmesek. Az etetőszék borzalmasan piszkos, mocskos, ételmaradékos. Az ételek választéka az étlapon nem kielégítő, nagyjából 3-4 féle minden kategóriában, (pl. nincs húsleves gazdagon, csigatésztával vagy cérnametélttel, amit...

2016. március 11.
Gyönyörű környezetben, fantasztikus panoráma. Mesés ízek, változatos fogások, minden igényt kielégítő étterem. Nagyon kedves és gyors kiszolgálás kiszolgálás, csoportok számára egyedi feltételekkel és ajánlatokkal. Aki teheti látogassa meg a helyet, Mindenkinek csak ajánlani tudom. A legfinomabb...