Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
1. helyezett Visegrád

2025 Visegrád, Fekete-hegy

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

1. helyezett a 20 visegrádi étterem közül
3. helyezett Budapest környékén - 592 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

Veszprém
Zirc

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 8.
Ide akkor is be lehet térni, ha az ember nem szállóvendég. Csak jó időben gyere és igyekezz jó helyet foglalni, mert a Dunára néző panoráma nagyon pazar. Csodafinom ételek szép tálalásban az előételektől kezdve egészen a desszertekig. Nagyon figyelmes, udvarias a személyzet, kik lesik minden kívánságod.

kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 26.
Alig vártam, hogy végre vacsorázhassunk az étteremben! Éhesen, korgó gyomorral érkeztünk ide és már a folyosón megcsapott az a jóó illat. Egy idősebb Úr kísért az asztalunkhoz, nagyon kedves és illedelmes volt! Első fogásként egy sajtkrém levest kóstoltunk meg. . de a lehető legjobb választás volt! Valami mennyei íze volt, nem tudtam betelni vele!

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Magyarország legszebb kilátással rendelkező szállodája, étterme. A személyzet nagyon kedves, vendégszerető, figyelmes. A hely, a nyugalmat árasztja,valóban lehet pihenni. A visegrádi vár kis sétával megközelíthető a szállodából, jó kis program, mindenkinek ajánlani tudom. A menü sor tökéletesen összeállított, változatos, nagyon finom.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterembe érkezve figyelmes fogadtatásban van részünk, egyből szabad asztalhoz kísérnek. Az italrendelés felvétel gyors. Az asztalok, székek azonban zsúfoltan vannak elhelyezve, nehezen lehet közlekedni közöttük. A terítés ízléses, ám a tányérok kopottak. Az ételválaszték nem széles, jellemzően vegetáriánus ételekkel szembesülünk, húst tartalmazó ételek aránya elenyésző.
Debrecen

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szabadságunkat töltjük a hotelben, ezért sok időt töltünk az étteremben is. Elvből nem az első napon tesztelünk, van idő. A megközelítés nem egyszerű, szerpentinen fel, a parkolás viszont kiváló. Hatalmas étterem, de kell is, mert 146 szobás a hotel. Rögtön szembetűnő a Panoráma a Duna kanyarra! Kisirunk egy asztalt a teraszon,nem akármilyen élmény a hegyi levegőn vacsorázni.

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hely ės az ėtelek kifogástalanok. A kiszolgálással már nem ez a helyzet; rengeteget kellett várnunk arra hogy valaki odajöjjön az asztalunkhoz felvenni a rendelėst. A "koktėl" amit kaptunk egy nagy pohárba,fėlig valami víz ízü lötty volt.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 9.
Egy nagyon jó étterem,nagyon jó személyzettel.Pontosak,precízek és családias hangulat.Az ételek finomak,bőséges választékkal.Ha külön kívánságom volt azonnal teljesítették.4szer étkeztünk ott de egyszer sem csalódtunk.Több ismerősömnek ajánlottam már az éttermet és a szállodát eddig mindenki szuperül érezte magát.A következőre is visszatérünk.

Sütő András TOP étteremértékelő
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 7. - 4 látogató hasznosnak vélte
A szálloda éttermére nagyon ráférne egy alapos felújítás, mivel az asztalok,székek kényelmetlenek kopottak, amit igyekeztek eltakarni a képeken is látható megoldással,továbbá a teraszon a 4**** szállodához egyáltalán nemillő ronda műanyag székek vannak, kifele dőlő fakorláttal. A beépített terasz gerendáiról lógó led lámpákat, és hangszórókat sikerült a lehető legrondábban felrakni, nagyon ízléstelen.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 9.
Koldusként érkeztünk, de királyként távoztunk. Egy pillanatra megszűnt az idő. Azt éreztük , hogy fontosak vagyunk. Amikor pedig a séf közénk vegyült,családtagnak éreztük magunkat. Hát igen így kell ezt csinálni! Na és az a panoráma! Az ételek különlegesek,a kiszolgálás megfelelően udvarias és figyelmes volt. Nem éreztük tolakodónak csak kedvesnek.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 2.
Az Étteremben nagyobb társasággal ebédeltünk május 01. -én. Ott volt a találkozónk, ezért külön-külön érkeztünk. Helyfoglalás után az italokat megkaptuk (nagyon finomak voltak a limonádék). Amikor Mindenki megérkezett egy idősebb felszolgáló Úr kiosztotta az étlapokat, majd az étel kiválasztásnál is segítségünkre volt.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Hotel Honti
2-5 éjszaka 8.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.03.13.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással
2017.01.01. - 2017.06.30.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
2-3 éjszaka 9.090,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
Bo18 Hotel Superior
31,5 EUR/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.01. - 2017.03.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással vagy félpanziós ellátással, élményfürdő korlátlan használatával, 1 alkalommal szaunaceremónián való részvétellel, forró teával vagy capucchinóval, parkolással
2016.12.01. - 2017.02.28.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 10.170 - 14.671,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.12.30.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
3 nap/2 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutánonként süteménnyel, teával és forró csokoládéval
2016.10.15. - 2017.04.30.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 12.879 - 17.460,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Petneházy Club Hotel
Akár 1 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, pezsgő bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.06. - 2017.03.09.

Szállodák Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Tó Wellness Hotel Visegrád
Libra Hotel Visegrád
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
Tóparti húsvét (min. 2 éj)
Romantikus csomag (min. 2 éj)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX