Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
1. helyezett Visegrád

2025 Visegrád, Fekete-hegy

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

1. helyezett a 20 visegrádi étterem közül
11. helyezett Budapest környékén - 635 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád képei

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2017. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
2017. március 15-én jártunk az étteremben. Egy Vásárosnamény mellett lévő kis faluból érkeztünk Ilkről. Ami fogadott minket; kitűnő ételek - italok, kedves, barátságos, segítőkész személyzet, csodálatos panoráma. Az étteremben dolgozók kivétel nélkül nagyon lelkiismeretesek, aranyosak, lesték minden kívánságunkat, amit itt is szeretnénk nekik megköszönni!

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 6.
Hollandiából elsö alkalommal Magyarországon látogatáson résztvett barátommal jártunk itt 2017 március 3-án pénteken este 18:30 óra körül. Mindössze egy kávéra hajtottunk fel Esztergomból és Budapest között. A Melange kitünö volt a behütött Staropramen szintén izlett barátomnak. A felszolgálás gyors, udvarias úgy ahogyan azt egy ilyen helyen elvárjuk.
Veszprém
Zirc

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 8.
Ide akkor is be lehet térni, ha az ember nem szállóvendég. Csak jó időben gyere és igyekezz jó helyet foglalni, mert a Dunára néző panoráma nagyon pazar. Csodafinom ételek szép tálalásban az előételektől kezdve egészen a desszertekig. Nagyon figyelmes, udvarias a személyzet, kik lesik minden kívánságod.

kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 26.
Alig vártam, hogy végre vacsorázhassunk az étteremben! Éhesen, korgó gyomorral érkeztünk ide és már a folyosón megcsapott az a jóó illat. Egy idősebb Úr kísért az asztalunkhoz, nagyon kedves és illedelmes volt! Első fogásként egy sajtkrém levest kóstoltunk meg. . de a lehető legjobb választás volt! Valami mennyei íze volt, nem tudtam betelni vele!

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Magyarország legszebb kilátással rendelkező szállodája, étterme. A személyzet nagyon kedves, vendégszerető, figyelmes. A hely, a nyugalmat árasztja,valóban lehet pihenni. A visegrádi vár kis sétával megközelíthető a szállodából, jó kis program, mindenkinek ajánlani tudom. A menü sor tökéletesen összeállított, változatos, nagyon finom.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterembe érkezve figyelmes fogadtatásban van részünk, egyből szabad asztalhoz kísérnek. Az italrendelés felvétel gyors. Az asztalok, székek azonban zsúfoltan vannak elhelyezve, nehezen lehet közlekedni közöttük. A terítés ízléses, ám a tányérok kopottak. Az ételválaszték nem széles, jellemzően vegetáriánus ételekkel szembesülünk, húst tartalmazó ételek aránya elenyésző.
Debrecen

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szabadságunkat töltjük a hotelben, ezért sok időt töltünk az étteremben is. Elvből nem az első napon tesztelünk, van idő. A megközelítés nem egyszerű, szerpentinen fel, a parkolás viszont kiváló. Hatalmas étterem, de kell is, mert 146 szobás a hotel. Rögtön szembetűnő a Panoráma a Duna kanyarra! Kisirunk egy asztalt a teraszon,nem akármilyen élmény a hegyi levegőn vacsorázni.

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hely ės az ėtelek kifogástalanok. A kiszolgálással már nem ez a helyzet; rengeteget kellett várnunk arra hogy valaki odajöjjön az asztalunkhoz felvenni a rendelėst. A "koktėl" amit kaptunk egy nagy pohárba,fėlig valami víz ízü lötty volt.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 9.
Egy nagyon jó étterem,nagyon jó személyzettel.Pontosak,precízek és családias hangulat.Az ételek finomak,bőséges választékkal.Ha külön kívánságom volt azonnal teljesítették.4szer étkeztünk ott de egyszer sem csalódtunk.Több ismerősömnek ajánlottam már az éttermet és a szállodát eddig mindenki szuperül érezte magát.A következőre is visszatérünk.

Sütő András TOP étteremértékelő
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 7. - 4 látogató hasznosnak vélte
A szálloda éttermére nagyon ráférne egy alapos felújítás, mivel az asztalok,székek kényelmetlenek kopottak, amit igyekeztek eltakarni a képeken is látható megoldással,továbbá a teraszon a 4**** szállodához egyáltalán nemillő ronda műanyag székek vannak, kifele dőlő fakorláttal. A beépített terasz gerendáiról lógó led lámpákat, és hangszórókat sikerült a lehető legrondábban felrakni, nagyon ízléstelen.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
4 nap/3 éjszaka 18.332,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.08.20.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.09.03.
Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
City Hotel Unió
4 nap/3 éjszaka 6.650,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, korlátlan juice fogyasztással, üdvözlőitallal, kedvezményes étel- és italfogyasztással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.12.28.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2-4 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, beltéri játékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Akár 1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, pezsgővel, mini wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetősséggel
2017.01.25. - 2017.12.20.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
2-3 éjszaka 10.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.06.30.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 21.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, sportolási lehetőségekkel, kiállítás belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
Akár 1 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, szobai széffel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.23.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 14.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és tófürdő használattal, ajándék limonádéval vagy sörrel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.08.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Libra Hotel Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX