Nagyvillám Étterem Visegrád

Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig

Nagyvillám Étterem Visegrád vélemények

Kiváló 2017. augusztus 13.a párjával járt itt
Mi rendszeresen járunk étterembe. Az ország minden pontján. De még idönként külföldön is. Többségben meg vagyunk elégedve az ellátással. De amit ma itt tapasztaltunk. Attól le esett az állunk. A jópofa előzékeny felszólgáló. A sztár shéf aki leült közénk egy kicsit beszlgetni. Pedig millió dolga lett volna.
Nagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - Egyéb
Kiváló 2017. április 18.családjával járt itt
Húsvét vasárnap tértünk be ebédelni a családommal. A gyönyörű panorámával és nagyon szép belső kialakítással bíró étterembe egy kicsit félve léptem be, mert nagyon sok vendég volt. Találtunk szabad asztalt. A pincér egyből ott termett. Nagyon készséges volt. Italunkatis gyorsan megkaptuk, és ételrendelés is zökkenőmentesen ment.
Kiváló 2016. szeptember 10. járt itt
Köszönjük a kimagasló színvonalú ellátást, mely a figyelmes, odaadó, kedves, és vendégszerető üzletvezetőnek, és a főpincérnek köszönhettünk. Örülünk, hogy megismerhettük gondoskodó személyiségüket. Mélységes tisztelet éreznek szakmájuk iránt, és ezzel tökéletes kiszolgálást nyújtottak Szinte családtagnak érezhettük magunkat.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 2.a párjával járt itt
Minden kifogástalan volt,egyedül a pincérek lassúságával volt gond ,nagyon sokat kellett várni mindenre,rájuk.Oda sem méltóztattak jönni vagy 20 percig ,pedig voltak vagy 6-an.Ezt leszámítva megyek még hátha szerencsésebben alakul a dolog.A táj,kilátás,étel kárpótolt végül is,szavam nem lehetne;)
Kiváló 2016. május 30.családjával járt itt
Kirándulás után kutyával asztalfoglalás nélkül jöttünk. A fiatal felszolgáló keresett nekünk a teraszon dunai panorámás asztalt,kutyánknak hozott vizet! ! ! Gyorsak voltak,kedvesek(kicsi harsányak). Mi kell még? Nagyon sokan érkeztek utánunk is,de mi királyi módon éreztük magunkat és tuti,hogy legközelebb,mert lesz legközelebb asztalt is foglalunk.
Kiváló 2016. április 26.gyerekekkel járt itt
Fantasztikus adottságú étterem, ha Visegrádon kirándulunk, mindig eljövünk. Új étlapjuk van, sokkal jobb, mint a régi, és az ételek is finomabbak, izgalmasabbak! A teraszról lenézni a Dunakanyarra egy élmény, a Nagyvillám étterem egy magasságban van a Fellegvárral, amire pont rálátni.
Kiváló 2015. május 9.a párjával járt itt
Nem találni szavakat a kilátásra! ! ! A fák a tetőn át nőnek,a berendezés,elrendezés szuper! Arról nem is beszélve,hogy a személyzet erőn felül teljesít! Gyors,udvarias kiszolgálás,pincérektől ajánlat kávéra,desszertre. . . stb. Hűvös május elsején jártunk itt és minden elismerés a személyzeté,mikor is kívánságra a fázósoknak pokrócokat hoztak!
Nagyvillám Étterem Visegrád - Külső képNagyvillám Étterem Visegrád - Külső kép
Kiváló 2015. április 30.barátokkal járt itt
Barátokkal jártunk itt, szerencsénk volt az időjárással így a teraszon kaptunk asztalt. A lenyügöző kilátás elvonta a figyelmünket a rendelésről. Mire sikerült kitalálnunk, hogy ki mit szeretne enni a pincér már ott volt és gyorsan le tudtuk adni a rendelést. Hamar elkészültek az ételek, a bőséges adagok szépen voltak tálalva.
Kiváló 2014. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
Visegrádi 1 hetes tartókodásunk során többször étkeztünk itt. Imádtuk ezt a helyet. Főleg az elhelyezkedése fogott meg, gyönyörű helyen található, a kilátás a Dunakanyarra pazar, a teraszra kiülve érdemes az ebédet/vacsorát elfogyasztani. A libamájuk roston és a lazacuk isteni volt, valamint a házi készítésű limonádék is nagyon ízletesek. Az ételeik kiválóak. Vissszatérő vendégek leszünk ! :)
Kiváló 2014. augusztus 26.barátokkal járt itt
A barátainkkal voltunk ott,szülinapi vacsin. Gyönyörű a kilátás,jó a kiszolgálás és gyors. Kedvesek és segítőkészek voltak. Nagyon jól éreztük magunkat. Szeretnénk még visszamenni a gyerekekkel is,hisz azóta nekünk és barátainknak is született baba. Ajánlom mindenkinek. Én a diétám miatt nem ehettem akármit de elkészítették amit kértem és nagyon fincsi volt. Köszönjük
Nagyvillám Étterem Visegrád a térképen
2025 VisegrádNagyvillám lejtő 1.
• gyerekmenü • rendezvényhelyszín
H-CS
P-V
vadételek saját fűszerkert terméseivel ízesítve
Cseh sörök