Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád ★★★

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád vélemények

Kiváló 2018. február 21.a párjával járt itt
Kellemes környezetben töltöttünk el két éjszakát a hotelben. A személyzet kedves, a tisztaság tökéletes. Az ételek mennyisége és minősége kifogástalan. :)
A wellness részleg a hotel méreteihez megfelelő. Talán ami számunkra lehetett volna több, az a TV csatornák mennyisége.
Kiváló 2018. január 30.a párjával járt itt
Sajnos most csak 1 éjszakát tudtunk eltölteni a munkánk miatt.
Maximálisan elégedettek voltunk a Hotel szolgáltatásaival.A személyzet és a tulajdonos is nagyon kedves,mindenben segítőkész!A hotel kialakítása és a szobák hangulatosak.
Már tervezzük hogy a nyár folyamán visszatérünk a gyerekekkel!
Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2018. január 29.a párjával járt itt
Örökre belopta magát a szívembe a város, és fantasztikusan éreztük magunkat. Finom étel, és szíves fogadtatás várt ránk. A kastély hangulata egyedülálló. Ajánlom mindenkinek, aki már ráunt a standard szállodákra. A kastély ugyan nagyon rég épület, de a berendezés egyáltalán nem retro (csak a díszlet, de az meg kifejezetten ízléses).
Biztosan vissza fogunk még térni!
Kiváló 2018. január 7.a párjával járt itt
Nagyon kedves,figyelmes fogadtatás! Igazán családias,otthonos légkör! Kiváló elhelyezkedése van a szállásnak! Nagyon finom, bőséges ételkínálat! Nagyon kedves, figyelmes, barátságos személyzet. nem utolsó sorban:különleges csomagajánlat: privát welness használat, ami a legcsodálatosabb volt
Kiváló 2018. január 4.a párjával járt itt
Oktober elso heteben toltottunk harom napot Visegradon, a Var Kastelyszalloban. A nevehez hiven tenyleg olyan, mintha visszarepitene egy picit az idoben, jo ertelemben persze. Nagyon konnyen megkozelitheto a hotel, a fout menten fekszik. Szepen berendezett, kellemes hangulatu hotel. Egyet hianyoltam csak, a liftet. Mivel mandzard szobat kaptunk, a liftnek jo hsznat vettuk volna.
Kiváló 2017. november 27.a párjával járt itt
A szálláskereső oldal nézegetése közben ,elsőre megragadta a tekintetem az épület impozáns szépsége. Aztán végig böngészve a szállodáról a fotókat,az épület elhelyezkedését ,a szolgáltatásokat,a környék látnivalóit, na és a már ott járt vendégek értékelései után ,tudtam hogy ezt választom.
2017. november 24.a párjával járt itt
Kellemes pihenésben volt részünk férjemmel., A kilátás gyönyörű, a személyzet közvetlen, segítőkész, a reggeli és vacsora bőséges , nagyon finom /itt éhesen nem hagyja el senki az asztalt az tuti/.
Kiváló 2017. november 5.a párjával járt itt
Csodálatos 2 napot töltöttünk Visegrádon a Vár Hotelben. A személyzet udvarias, szolgálatkész, mindent megtettek azért, hogy jól érezzük magunkat. A szobák tiszták, kényelmesek voltak. A hotel elhelyezkedése kiváló,közvetlenül a Duna-parton van, remek a kilátás. Nagy élmény volt a hajókirándulás, amit a Görgey-csomag tartalmazott.
Kiváló 2017. szeptember 26.a párjával járt itt
Nagyszerű hétvégét töltöttünk Visegrádon, a Vár Hotelban. A hűvös idő miatt, hősugárzóval gondoskodtak a melegről. Mindenki nagyon kedves és segítőkész volt. Ajánlom mindenkinek ezt a szállodát.
Kiváló 2017. szeptember 19.a párjával járt itt
A vendégekkel nagyon figyelmesek,és kedvesek.Minden szolgáltatás biztosított a Hotelben.Kitűnő a konyhájuk,óriási adagokkal.Egy napot töltöttünk el,mégis tartalmas volt,nagyon jól éreztük magunkat!Köszönjük a nagyon kedves vendéglátóknak!
Bízunk benne,hogy még visszatérünk.
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - KörnyékVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Környék