Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád ★★★

2024.06.20-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve

Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád vélemények

Kiváló 2015. november 22.a párjával járt itt
3nap/2éj-re mentünk. A fogadás kitűnő volt, a személyzet kiváló. A welcome drinket és a belépőt sajnos elfelejtették, de miután szóltunk azonnal megkaptuk őket. Sajnos a jacuzzi hideg volt, így nem nagyon lehetett élvezni, illetve a szauna sem olyan volt, aminek lennie kellett volna. A szoba tiszta és megfelelő volt. Én bátran ajánlom mindenkinek a helyet! :)
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Szobák
Kiváló 2015. szeptember 3.a párjával járt itt
Év elején, áprilisban töltöttem el a feleségemmel 3 napot e szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat, a kiszolgálás nagyon profi volt, Tisztaság mindenhol,az ételek ízletesek, és olcsóbb mint a városban bárhol. A választék nem sok, de mi mindennap mást próbáltunk ki. Minden adva van a nyugodt pihenéshez.
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád - BelsőVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Környék
Kiváló 2015. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve, kiváltképp a személyzet kedves mosolygós, barátságos tagjaival! Az étel és a kiszolgálás is remek volt.Köszönjük szépen! Egyetlen kívánságunk lenne, ha ismét itt töltenénk pár napot: az úszó medence hőfokán kéne változtatni kb.+10 C fokot.
Kiváló 2015. július 18.a párjával járt itt
Nagyon kellemes két éjszakát toltottunk a Hotel Várban. a szoba tiszta,a személyzet kézséges,a kiszolgálás szuper ,az ételek nagyon finomak! Kicsit zavart az országút zaja,de kárpótolt minket a készséges,kedves személyzet,a wellness és a sok szép látnivaló. Ajánlani tudom a pihenni vágyóknak,de a túrázóknak is. Koszonjuk!
Finta Ferenc
Kiváló 2014. november 15.a párjával járt itt
Megérkezésünkkor a recepciós hölgy nagyon készséges volt, kaptunk térképet. A szobánk nagyon szép Dunára néző, erkélyes, kár, hogy novemberbe nem lehetett kiülni a teraszra. A berendezés, kellemes, tiszta, egyedüli negatívum a recsegő ágy volt, de a többi pozitívum ezt feledtette velünk.
Kiváló 2014. szeptember 29.a párjával járt itt
Csak jókat írhatok a szállodáról, negativ élményem egyáltalán nincs, sőt kiemelném egyedi tapasztalatomat a szállodával kapcsolatban amit még sehol nem tapasztaltam, hogy az ottfelejtett tárgyakat maradéktalanul vissza kaptuk.
Kiváló 2014. július 22.a párjával járt itt
Ezt mindenkinek ki kell próbálnia én nem csalódtam benne ismét vissza megyek pont olyan kis pénzű embereknek találták ki mint mi magyarok és ezt észre is vettem mert szinte csak magyarok voltak szép tiszta rendezett családias légkör az ár megfizethető az ételek ízletesek és finomak és laktatóak voltak nagyszerűen éreztük magunkat próbáljátok ki ti is megéri! jó pihenést és szórakozást kikapcsolódást mindenkinek!
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád - BelsőVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Belső
Kiváló 2014. május 12.a párjával járt itt
Minden kérésre, óhajra-sóhajra azonnali segítőkészséggel, kedvesen, mosolyogva, nem csak reagáltak, hanem valóban teljesítették!
A kiszolgálás bőséges és szem-szájnak ingerét kielégítő volt. A chef nagyon kreatív és humoros volt az mellett, hogy az adagjai is kétemberesek, valóban friss alapanyagból készültek. Minden barátnak, ismerősnek merem ajánlani! :)
Kiváló 2013. október 23.a párjával járt itt
Már kétszer megszálltunk itt párommal, és nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon barátságos és segítőkész volt. A reggeli nagyon bőséges és finom. A vacsora finom volt, de nem kiemelkedő. A kiszolgálás sokat javított a helyzeten. Összességében nagyon jól éreztük itt magunkat, és még vissza fogunk térni. Barátságos, családias hely, nagyon jól megközelíthető helyen.