Itthon jó: Pihentető ünnepek aTHV-ban - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Pihentető ünnepek aTHV-ban

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Örültünk, hogy kedvesen fogadtak,a házi kedvencünkkel.
Gyönyörű ez a szálloda, a wellness részleg csodás! Az ételek finomak, változatosak.
A garázs feletti szobákat (amelyek a régi Lepence strand torzójára és a szemétgyűjtőre néznek) azonban másnak nem ajánlom, kissé zajos a reggeli szállítás, meg a folyosón is a személyzet lehetne csendesebb reggelente.
Minden mással elégedettek voltunk, jövünk még, mert amúgy nagyon jól éreztük magunkat, csak nem ebbe a szálloda részbe szeretnénk szobát!

Pihentető ünnepek aTHV-ban - Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Pihentető ünnepek aTHV-ban - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Szeretnéd követni Itthon jó felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence-völgy hrsz. 1213

2017. április 17.
MINEK ÍRJÁK ÉRTÉKELÉST, HA NEM JELENTETIK MEG, MIVEL NEGATÍV?????? "Én az igazságról akarok beszélni az embereknek, ehhez azonban először el kell pusztítanunk az igazságként elfogadott hazugságokat. Ha nem tépjük ki gyökerestől, ha nem irtjuk ki ezeket a hazugságokat, egyetlen lépést sem...

2017. április 16.
Pihenni voltunk a párommal a visegrádi Thermal Hotelben. Az ételek nem voltak nagyon finomak, a recepción úgy éreztem, hogy nincsenek jóba egymással. Alexandra értékesítő a legkedvesebb, legügyesebb szerintem mindenben a rendelkezésünkre állt. A wellness részleg nagyon szép, a szobák kényelmesek...

2017. április 11.
A szép környezetben elhelyezkedő szálloda kedves személyzettel újra néhány napos pihenést tett lehetővé. A bőséges reggeli és vacsora minden nap mindegyik gyerek számára biztosított változatos étrendet. A fürdő részen is mindenki megtalálta a neki legideálisabb lazítási módot. Gyermekprogramokkal...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2015-09-01 - 2017-07-06
 - Május 1-i hosszú hétvége (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 21.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-04-28 - 2017-05-02
 - Visegrádi pihenés nyáron (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-07-09 - 2017-08-31