Cserna: Szilveszter a Thermál Hotel Visegrádban - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Szilveszter a Thermál Hotel Visegrádban

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Nagyon sokáig tartott a szilveszteri vacsora felszolgálása.A kacsamell sületlen és íztelen volt.Nagyon teremben hátul -ahol mi kaptunk helyet- nem volt élvezhető a zene és a műsor, a hang nem ért el hozzánk.Az éjféli ételek finomak voltak.

Személyzet: Átlagos

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence-völgy hrsz. 1213

2017. április 17.
MINEK ÍRJÁK ÉRTÉKELÉST, HA NEM JELENTETIK MEG, MIVEL NEGATÍV?????? "Én az igazságról akarok beszélni az embereknek, ehhez azonban először el kell pusztítanunk az igazságként elfogadott hazugságokat. Ha nem tépjük ki gyökerestől, ha nem irtjuk ki ezeket a hazugságokat, egyetlen lépést sem...

2017. április 16.
Pihenni voltunk a párommal a visegrádi Thermal Hotelben. Az ételek nem voltak nagyon finomak, a recepción úgy éreztem, hogy nincsenek jóba egymással. Alexandra értékesítő a legkedvesebb, legügyesebb szerintem mindenben a rendelkezésünkre állt. A wellness részleg nagyon szép, a szobák kényelmesek...

2017. április 11.
A szép környezetben elhelyezkedő szálloda kedves személyzettel újra néhány napos pihenést tett lehetővé. A bőséges reggeli és vacsora minden nap mindegyik gyerek számára biztosított változatos étrendet. A fürdő részen is mindenki megtalálta a neki legideálisabb lazítási módot. Gyermekprogramokkal...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2015-09-01 - 2017-07-06
 - Május 1-i hosszú hétvége (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 21.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-04-28 - 2017-05-02
 - Visegrádi pihenés nyáron (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-07-09 - 2017-08-31