csancsa: Szuper Szilveszter Visegrádon, a Thermal Hotelben - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Szuper Szilveszter Visegrádon, a Thermal Hotelben

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Én nagyon elégedett voltam a szállodával!
Megérkezésünkkor iszonyúan éreztem magam, nagyon magas volt a vérnyomásom. Szóltam a recepciós fiatalembernek, hogy szükségem van egy vérnyomásmérőre. Azonnal telefonált és perceken belül megjelent két szállodai dolgozó egy vérnyomásmérővel. Megmérték a vérnyomásomat. Csak akkor hagytak magamra, amikor is meggyőződtek róla, hogy gyógyszerekkel el vagyok látva és már nem lesz baj. Felvilágosítottak arról is, hogy ha bármi gondom lenne, éjszaka is hívjam őket bátran. Ott tartózkodásom egész ideje alatt figyelemmel kísérték az állapotomat.
A szoba tiszta, rendezett. Külön kiemelném, hogy a szobában a hőmérséklet nagyon kellemes volt úgy éjszaka, mint nappal. LCD televízió van. Igaz, egy kicsit szűk a fürdőszoba, ill a WC, de végül is nem zavaró.
A hotelben több lift van, ami azért is fontos, mert sosem kellett sokat várakoznunk ha igénybe akartuk venni.
Az étkezés és kiszolgálás szuper. A Wellness részleg csodálatos! Minden tekintetben csak az elismerésemet tudom kifejezni.
Fergeteges hangulatban telt a Szilveszter is. Bőséges vacsora és ellátás, nagyon jó zenekar. Már vacsora közben elkezdődött a tánc, ami azt igazolja, hogy nemcsak én éreztem jól magam ! 'Ja és Tóth Vera műsora emelte a Szilveszter fényét! Éjfélkor nagyon szép tűzijáték és sok-sok tánc. Köszönet mindenkinek, akinek munkája lehetővé tette ezt a nagyon szuper Szilvesztert.
Szinte teljes biztonsággal mondom, hogy ide vissza kell mennünk. Kisgyermekeseknek és kutyásoknak is bátran ajánlom.

Szeretnéd követni csancsa felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence-völgy hrsz. 1213

2017. április 17.
MINEK ÍRJÁK ÉRTÉKELÉST, HA NEM JELENTETIK MEG, MIVEL NEGATÍV?????? "Én az igazságról akarok beszélni az embereknek, ehhez azonban először el kell pusztítanunk az igazságként elfogadott hazugságokat. Ha nem tépjük ki gyökerestől, ha nem irtjuk ki ezeket a hazugságokat, egyetlen lépést sem...

2017. április 16.
Pihenni voltunk a párommal a visegrádi Thermal Hotelben. Az ételek nem voltak nagyon finomak, a recepción úgy éreztem, hogy nincsenek jóba egymással. Alexandra értékesítő a legkedvesebb, legügyesebb szerintem mindenben a rendelkezésünkre állt. A wellness részleg nagyon szép, a szobák kényelmesek...

2017. április 11.
A szép környezetben elhelyezkedő szálloda kedves személyzettel újra néhány napos pihenést tett lehetővé. A bőséges reggeli és vacsora minden nap mindegyik gyerek számára biztosított változatos étrendet. A fürdő részen is mindenki megtalálta a neki legideálisabb lazítási módot. Gyermekprogramokkal...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2015-09-01 - 2017-07-06
 - Május 1-i hosszú hétvége (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 21.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-04-28 - 2017-05-02
 - Visegrádi pihenés nyáron (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-07-09 - 2017-08-31