csancsa: Szuper Szilveszter Visegrádon, a Thermal Hotelben - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Szuper Szilveszter Visegrádon, a Thermal Hotelben

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Én nagyon elégedett voltam a szállodával!
Megérkezésünkkor iszonyúan éreztem magam, nagyon magas volt a vérnyomásom. Szóltam a recepciós fiatalembernek, hogy szükségem van egy vérnyomásmérőre. Azonnal telefonált és perceken belül megjelent két szállodai dolgozó egy vérnyomásmérővel. Megmérték a vérnyomásomat. Csak akkor hagytak magamra, amikor is meggyőződtek róla, hogy gyógyszerekkel el vagyok látva és már nem lesz baj. Felvilágosítottak arról is, hogy ha bármi gondom lenne, éjszaka is hívjam őket bátran. Ott tartózkodásom egész ideje alatt figyelemmel kísérték az állapotomat.
A szoba tiszta, rendezett. Külön kiemelném, hogy a szobában a hőmérséklet nagyon kellemes volt úgy éjszaka, mint nappal. LCD televízió van. Igaz, egy kicsit szűk a fürdőszoba, ill a WC, de végül is nem zavaró.
A hotelben több lift van, ami azért is fontos, mert sosem kellett sokat várakoznunk ha igénybe akartuk venni.
Az étkezés és kiszolgálás szuper. A Wellness részleg csodálatos! Minden tekintetben csak az elismerésemet tudom kifejezni.
Fergeteges hangulatban telt a Szilveszter is. Bőséges vacsora és ellátás, nagyon jó zenekar. Már vacsora közben elkezdődött a tánc, ami azt igazolja, hogy nemcsak én éreztem jól magam ! 'Ja és Tóth Vera műsora emelte a Szilveszter fényét! Éjfélkor nagyon szép tűzijáték és sok-sok tánc. Köszönet mindenkinek, akinek munkája lehetővé tette ezt a nagyon szuper Szilvesztert.
Szinte teljes biztonsággal mondom, hogy ide vissza kell mennünk. Kisgyermekeseknek és kutyásoknak is bátran ajánlom.

Szeretnéd követni csancsa felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence-völgy hrsz. 1213

2017. január 12.
Megérkezésünkkor a legtermészetesebb volt, hogy egy fiú segített felcipekedni a szobába (azaz csak ő cipekedett...:) a sok apróbb és nehezebb pakkjainkkal. Megnyugtató érzés volt, hogy a kocsi akksija miatt nem kellett aggódni, vagy a téli nagy hóeséstől, mivel be tudtunk állni a szálloda...

2017. január 11.
A szálloda gyöngyörű, kívül és belül is. Nagyon szép helyen van és csodás a kilátás. A személyzet kedves ami a fiatalokat illeti, az idősebb pincérek a záró rendezvényünkön igazán negatívak voltak vagy csak fáradtak.A szoba tágas és nagyon kényelmes volt, az ágy szuper a fürdő tiszta. Ami személy...

2017. január 7.
Általában mindennel meg voltam elégedve. A tisztaság, a személyzet kiváló. Bár a szaunában a homokórát 4 nap alatt nem sikerült felszerelniük ez kicsit bosszantott, de összességében jó volt minden. Egyedül a kajával volt részemről probléma. Az egyik szakács nagyon jól főzött a másik meg...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2015-09-01 - 2017-07-06
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-02 - 2017-03-31
 - Pilisi piknik (min. 2 éj)
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-08-28 - 2017-07-06