Ez most nem igazán sikerült....

Gerő Cukrászda ZalaegerszegGerő Cukrászda Zalaegerszeg a térképen

Átlagos 2015. áprilisban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2015. május 17.
A helyi kollégák két cukrászdát ajánlottak nekünk, a Bettit és a Gerőt. Mindkettőt fel is kerestük, ám amíg a Betti süteményei ízlettek, addig a Gerőben vásároltak sajnos nem igazán sikerültek. Persze az is lehet, hogy esetleg csak rosszul választottam, de 2 félét is megkóstoltam.
Az egyik a méteres kalács volt, ami nagy kedvencem, és cukrászdában elég ritkán látom, inkább házi sütésűeket kóstoltam, a másik pedig egy gesztenyés szelet volt, a gesztenye kockához hasonló ízű, de ennek téglatest alakja volt.
A sütikkel leginkább az volt a baj, hogy a tészta száraz volt, fűrészporos hatású, a krém pedig nem krémes, hanem vajas volt, és nem igazán lehetett egyedi ízvilágot felfedezni benne.
Sajnálom, mert a hely maga kellemes, a belső tér is szépen van kialakítva, barna fotelek benn, kint pedig kiülős terasz. Árban olcsó volt, sütik többsége 300 Ft alatt, viszont ha nem finom, akkor ugye hiába olcsó.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Gerő Cukrászda Zalaegerszeg - Étel/italGerő Cukrászda Zalaegerszeg - BelsőGerő Cukrászda Zalaegerszeg - BelsőGerő Cukrászda Zalaegerszeg - EgyébGerő Cukrászda Zalaegerszeg - Külső képGerő Cukrászda Zalaegerszeg - Külső képGerő Cukrászda Zalaegerszeg - Külső képGerő Cukrászda Zalaegerszeg - Étel/ital
Willis Hotel Business & Wellness Zalaegerszeg - Napi árak reggelis ellátással
2026.03.11-ig