Hotel Napfény Zalakaros ★★★

Hotel Napfény Zalakaros
Hotel Napfény ZalakarosHotel Napfény Zalakaros
Hotel Napfény ZalakarosHotel Napfény Zalakaros

Hotel Napfény Zalakaros bemutatkozása

A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre található, csendes és nyugodt, zöldövezeti környezetben. Jól felszerelt, teakonyhával rendelkező erkélyes apartmanokba várja gyógyulni és pihenni vágyó kedves vendégeit.

A Hotel Napfény legnépszerűbb csomagjai

Hotel Napfény Zalakaros - Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval
Hotel Napfény Zalakaros - Senior ajánlat 60 év felettieknek (min. 2 éj)
Senior ajánlat 60 év felettieknek
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Napfény Zalakaros vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. március 19.a párjával járt itt
Az első benyomásom az volt, hogy a három csillagos besorolás ellenére a hotel inkább közelebb van a négyhez, mint a háromhoz. A személyzet nagyon segítőkész volt, végig maximálisan elégedettek voltunk velük, érkezéskor szinte nem volt kérdésünk, mindent megtudtunk egyből.
Tisztelt Vendégünk!

Köszönettel vettem észrevételeit, amelyet a nálunk töltött tapasztalatai alapján megfogalmazott! Őszinte öröm számomra, hogy valaki szubjektív/objektív véleménynyilvánítását a pozitívumok és negatívumok mérlegre tételével teszi meg!
2017. április 29., Hotel Napfény, igazgató
2017. január 30.gyerekekkel járt itt
Első kislányunkkal voltunk itt, egy kuponos ajánlatra, ami segített kifizethetővé tenni a hosszúhétvégét!

Sok gyerek van, még az étteremben is. Pancsolni remekül lehet, még ha nem is túl nagy a vizes helyiség. A játszószoba remek ötlet! a Szaunavilág is karbantartott.
Az étteremet külön működtetik, SZÉP kártyát elfogadtak. Szokásos ízvilág, semmi kiugró.
Babakád, etetőszék van.
Kiváló 2017. január 23.a párjával járt itt
Maximálisan elégedettek vagyunk azzal amit kaptunk ! A szálloda személyzete barátságos, udvarias és segítőkész ! Az étterem kínálata finom, és bőséges. A kiszolgáló személyzet itt is udvarias, és barátságos ! A fürdő résszel is teljesen elégedettek voltunk, a víz és a nyújtott szolgáltatások is megfelelőek voltak ! Biztos hogy vissza fogunk ide jönni még !
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését, valamit hogy megosztotta tapasztalatait a szállodánkkal és a szolgáltatásainkkal kapcsolatban.
Nagy örömünkre szolgál, hogy ittlétük alatt pozitív élményekkel gazdagodtak.
Bízunk benne, hogy mihamarabb visszatértnek és újra vendégeink között köszönthetjük Önöket.
2017. május 12., Valter Anikó, Hotel Napfény
Kiváló 2016. október 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó választásnak bizonyult a Hotel Napfény. Tágas, kényelmes szobát kaptunk, a gyerek sem egy kihúzható fotelágyban aludt, hanem egy normál méretű ágyat kapott. A szoba/fürdőszoba tiszta, új bútorok, nyilaszárók, tiszta szőnyeg fogadott. A reggeli korrekt volt, a vacsoránál az volt a jó, hogy legalább 40 féle étel közül lehetett választani, bőséges volt és laktató.
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük a pozitív visszejelzést.
Reméljük hamarosai ismét vendégül láthatjuk Önöket!
2016. október 19., Kóré Eszter, Hotel Napfény
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
A Napfény Hotel-be szálltunk meg. A fogadástól kezdve az ott levő tartózkodásunk ideje alatt jól éreztük magunkat. A szobák szépek és tiszták, család barát. A kiszolgálás maximális volt! Az étterem tiszta,kulturált,a választék bőséges. A személyzet készséges, segítő kész! A wellness részleg szép, tágas minden van benne. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2016. május 15.a párjával járt itt
Az étel kitűnő,jo volt,hogy déltől estig bármely időpontban ellehetett fogyasztani,a fürdőköpeny alap szolgáltatásként hiányoltuk,Egyébbként,csendes barátságos környezet,udvarias segítőkész személyzet
Kiváló 2016. május 14.gyerekekkel járt itt
Kellemesen érezték magukat gyermekeim és 5 éves kis unokám. Igen pozitív élménnyel tértek haza. Csak így tovább. Az ellátás, kiszolgálás jó volt. Ár érték arány egyenesen kímagasloan jó.
Gyenge 2016. április 17.a párjával járt itt
A személyzet kedves volt, de a szolgáltatásnál többet vártam. A recepciónál az elsőre küldtek minket, hogy ott a szobánk, pár perc keresgélés után kiderült hogy a második emeleten van a szoba. A hölgy információja szerint reggel 8-tól lehet reggelizni, az étteremnél kiderült hogy már fél nyolctól. . . !
Kiváló 2016. március 12.a párjával járt itt
Kellemes napokat töltöttünk a Hotel Napfényben. Tiszta környezet, udvarias alkalmazottak,családias hangulat jellemezte a Hotelt. Különösen tetszett az étterem. A svédasztalos reggeli és a bő ételválasztási lehetőség a vacsoránál. /Mi ebédre fogyasztottuk el/ A finom ételeket gyorsan felszolgálták. Az alkalmazottak figyelmesek voltak. Remélem még visszatérünk ebbe a hotelbe.
Kiváló 2016. február 9.barátokkal járt itt
Nagyon tetszett a szálloda személyzetének udvarias,segítőkész figyelmessége, barátságos ,otthonos berendezés,többféle lehetőség a kikapcsolódásra,szabadidő eltöltésére.
A szauna rész bővítése kívánatos lenne,de így is kiválóan éreztük magunkat!
Hotel Napfény Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosThermál út 10.
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • élménymedence • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 700 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem
Wellness Hotel Szindbád