Don Corleone Pizzeria & Étterem Monor

2200 Monor, Bajcsy Zsilinszky u. 38.

Don Corleone Pizzeria & Étterem Monor a térképen

Don Corleone Pizzeria & Étterem Monor értékelése:

3. helyezett a 9 monori étterem közül
98. helyezett Budapest környékén - 871 étterem közül

étterem, pizzéria, vendéglő

Don Corleone Pizzeria & Étterem Monor vélemények

2021. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2021. április 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta, rendszeresen rendelek tőlük. Az ételek minősége, mennyisége jó. Az ételfutárokkal sajnos van negatív tapasztalatom: Nem értem, hogy átadáskor miért nem viselnek maszkot? ! Bízom benne, hogy rövidesen, újra, személyesen találkozhatom az itt dolgozókkal! Jó egészséget, további és további új vendégeket kívánok ! nagyon örülnék, ha szélesítenék az ételek választékát!

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 22.
Rendszeresen innen rendeljük a pizzankat. Nagyon szeretjük. Belehet ülni, a kiszolgálással nincs probléma. Kiprobaltuk a taljaikat, az kevésbé nyerte el tetszesunket, mert kevés az adag.
.. .

Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom. Unnepnapokon is mindig nyitva van. Hazhozszallítasa is van.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendszeresen látogatjuk,(rendelünk házhoz)az éttermet a párommal, illetve barátokkal. Eddig sosem csalódtunk benne. Az adagok bőven elegendőek, és ha valaki nem bír el egy normál adagot vagy esetleg nagyobb étkű, akkor lehetőség van kis adagot, vagy nagy adagot is rendelnie. Kitűnő a pizzájuk. Szerintem Monor egyetlen jó pizzázója.

Legnépszerűbb csomagok Monoron és környékén
Nyerges Hotel Termál
Monor
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőséggel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással
2021.03.05. - 2021.12.23.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 14.225 - 24.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.30. - 2021.11.30.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 20.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, cocktail kuponnal, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, sportolási lehetőségekkel, parkolással
2021.04.20. - 2021.11.30.

Szállodák Monor környékén
Hotel Aquarell Monor
Nyári szünidei akció (min. 5 éj)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással (min. 2 éj)

Don Corleone Pizzeria & Étterem MonorX