Abádszalók és környéke

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Borostyán Apartmanház Abádszalók vélemények

Kiváló 2017. április 20.gyerekekkel járt itt
Véletlenül találtam a Borostyánra, de igazán nagy szerencsénkre! Gyönyörű kertben, a Tisza-tóhoz nagyon közel van. A részletekre odafigyelő, kényelmesen berendezett szobánk szép és tiszta volt. A személyzet nagyon kedves, a programszervezésben is segítettek, így olyan helyekre eljutottunk, amikről még nem is hallottunk.
Kiváló 2016. szeptember 5.a párjával járt itt
Emlékezetes, élménnyel teli, szuper hetet töltöttünk a Borostyánban! Nagyon hangulatos apartmant kaptunk, ahol minden kényelmet biztosítottak a vendéglátók. Szép, tiszta környezet, gondoskodás, finom kávé és királyi reggeli: ezeket emelném ki. Nagyon jól éreztük magunkat és a programajánlatoknak köszönhetően bebarangoltuk, megismertük ezt a páratlan környéket.
Borostyán Apartmanház Abádszalók - Külső kép
Kiváló 2014. július 30.családjával járt itt
Családommal jártunk a Tisza-tónál, Abádszalókon, és itt szálltunk meg. Nagy hiba lett volna kihagyni ezt a helyet! Szépen berendezett, tiszta apartmanok, apró kedvességekkel vártak. Az apartmanunk tiszta, és jól felszerelt, kényelmes szállás volt. A vázában virág, a kosárban frissen szedett gyümölcsök vártak.
Borostyán Apartmanház Abádszalók - KörnyékBorostyán Apartmanház Abádszalók - SzobákBorostyán Apartmanház Abádszalók - Környék
Kiváló 2013. április 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, szuper szállás, szuper vendéglátás! Máskor is vissza fogunk menni. Az ellátás szuper volt, bőséges reggeli és nagyon finom vacsora a közeli vendéglőben. A családi vállalkozás nagyon jól működik! :)A Tisza tó közel van, és egy kis sétával minden elérhető!