Kék Sziget Pihenőház Abádszalók

Kék Sziget Pihenőház  Abádszalók
5241 Abádszalók, Széchenyi u. 29.

Kék Sziget Pihenőház  Abádszalók a térképen

Kék Sziget Pihenőház Abádszalók értékelése:

3. helyezett az 53 abádszalóki szállás közül
141. helyezett Észak Alföldön - 669 szállás közül

Kék Sziget Pihenőház Abádszalók képei

Kék Sziget Pihenőház  Abádszalók

Kék Sziget Pihenőház Abádszalók vélemények

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 1.
Baráti társasággal töltöttünk el két éjszakát a szálláson. Minden adott volt a kikapcsolódáshoz: nyugodt, csendes környezet, igényes, felújított szobák, gyönyörűen ápolt kert, kerti sütési lehetőség (amelyhez minden eszközt a szálláshely biztosított a számunkra). A személyzet készséges és vendégszerető volt. Csak ajánlani tudom a helyet!

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 23.
Baráti társaságoknak tudom ajánlani. Mi júniusban voltunk, és egy nagyon csendes és tiszta környezetben tölthetünk el 2 napot. A kényelmes szállás mellett kerti sütögetésre is volt lehetőségünk, amihez a szállásadó biztosított fát számunkra. A szobák tiszták voltak, az ágyak kényelmesek, a kert pedig csodálatos. Szóval a kertészt is meg kell dicsérni.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 14.
Aki szeretne egy nyugodt helyen eltölteni a nyaralását, annak tudom ajánlani a Kék Sziget Pihenőházat Abádszalókon. Én a családommal és barátaimmal töltöttem ott három napot. Már az érkezésnél egy szép rendezett udvar fogadott. Azt kaptuk, ami a feltöltött képen van. Nem úgy vártak, hogy "Ennyi és annyi lesz a szállás, itt és most helyben.

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 25.
Tiszta, csendes, kellemes környezet. Barátságos, kedves vendéglátás! Gyönyörű a kert, a teljes kikapcsolódás biztosított. Nagyon jól éreztük magunkat, megyünk máskor is :)
A környezet tökéletesen alkalmas mind a sportolásra, mind pedig a relaxálásra. A Tisza-tó strandidőben tökéletesen alkalmas a fürdésre. Voltunk horgászni is, amit mindenkinek ajánlunk.

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. június 18.
Csodas, tiszta gyerekbarat szallas. Kedves, vendegszereto tulajdonos. Rendezett, hangulatos kerttel. A kornyeken sok a latnivalo es rengeteg a termeszetkozeli programlehetoseg. Kiepitett kerekparut. Szuperul ereztuk ezen a szallashelyen magunkat a csaladommal. Majusban voltunk, igy strandolni meg nem lehetett, de igy is maximalisan kitoltottuk az itt eltoltott napokat.

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 18.
Tiszta házikó, tágas, jól felszerelt konyha, gyönyörű nagy kert, fantasztikus kiszolgálás:)
Van horgászási lehetőség, a Tisza túrát mindenkinek ajánlanám. A háziak segítenek a megszervezésében. A kert alkalmas mindenféle sportra, bográcsolásra, a kinti részen kellemes ki asztalka van, ahol este egy jó baráti társasággal el lehet iszogatni,beszélgetni.

Fortuna Vendégház
Abádszalók
Érvényes: 2020.09.30-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Halháza Vendégház
Sirok
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Mátyus Udvarház
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Excellence Apartmanok

Szállodák Abádszalók környékén