Hotel Club Agárd
2484 Agárd, Üdülők útja 9.

Hotel Club Agárd a térképen

Wellness csomagok Agárd városában

Hotel Club Agárd vélemények

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami tetszett az itt töltött idő alatt:
-Nagyon közel van a strand! -A szobák tiszták, az ágy kényelmes. -Ingyenes az internethasználat. -Kedves a személyzet, barátságosak az emberrel és nagyon segítőkészek, bármely kérdést illetően. - Hétközben az ár szerintem teljesen barátságos, 4500Ft. . . hát ahhoz képest , hogy milyen jó helyen van szerintem teljesen jó.

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Elég nehéz volt Pünkösd szombatra szállást találni. Így hát ezt a szállót választottuk. A kapu egy lánccal összefogva, sehol egy csengő, a hely kopott és semmi változás a '80as évek óta. Egyedüli pozitív a jó ágy. De az erkélyajtó nem csukható szinte két kézzel sem. A tv távirányító sehol, a zuhanytálca hiányos mozaikokkal kirakva, a melegvíz hosszú folyatás után volt csak hajlandó folyni.

Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, korai érkezéssel, parkolással
Érvényes: 2021.03.15-ig
Kristály Imperial Hotel
Tata
3-4 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, ajándékokkal, borkóstolóval, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2021.01.03-ig

Szállodák Agárd környékén
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval