Négyen töltöttük itt az októberi hosszú hétvégét - 2014.

Csipkés Vendégház AggtelekCsipkés Vendégház Aggtelek a térképen

Kiváló 2014. októberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. október 30.
Tavaly, az október 23.-ával kezdődő hosszú hétvégét töltöttük itt Párommal, s egy baráti párral négyesben ...
Aggtelekről nem kell leírnom, hogy gyönyörű helyen fekszik - a szálláshely pedig jól megközelíthető, kellemes, csendes részen van, kényelmesek a szobák és a kis konyha is (önellátóak voltunk) - nekünk négyünknek minden igényünket kielégítette.
A tulajdonosok valahol a közelben laknak - sosem felejtem el, hogy az otthon hagyott fontos szívgyógyszeremet is pillanatok alatt beszerezték, pedig ugye ünnepi hétvége volt!!! - Ezért ezúton is külön köszönet Nekik!!!
Szép nagy kert is tarozik a házhoz - mi ugyan ősz végén voltunk itt, s minden nap mentünk valahová kirándulni (Vörös-tói barlangtúra, Szlovák Paradicsom, illetve Jósvafő), de gondolom több gyermekes családoknak is ideális szálláshely lehet bármely évszakban ... - illetve csak áprilistól novemberig!
Ez az egyetlen dolog, melyet a tulajdonosok helyében megfontolnék, hogy egész évben nyitva lehetnének - igaz, Ők tudják, mekkora is a kereslet!
Csak ajánlani tudom másoknak is! Kedves, segítőkész, rugalmas tulajdonosok, egyáltalán nem drága a szállás, a Szép kártyás fizetéssel sincs semmi probléma és kiindulópontja lehet az Aggteleki Karszt-ban megannyi szebbnél szebb túraútvonalnak!
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló