Anyabanya11: Katasztrofális szálláshely - Hanytündér Vendégház Agyagosszergény

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Katasztrofális szálláshely

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 22.
A szálláshelyen két apartman található. Nekem a szállásadó a kisebbiket ajánlotta,mert szerinte abban kényelmesen elfér egy 5 tagú család. A kisebbik apartman konkrétan egy átalakított garázs. Az alsó szinten található a konyha egy főzőlappal minihűtővel mikróval étkező sarokkal (melynek asztalához 4 fő tud leülni) és egy franciaággyal. Ugyanitt van a fürdőszoba.
Az emeleten melynek magassága 100 cm- től nem több még van 3 matrac.
A szálláshellyel alapvető problémák vannak melyeket csak felsorolok
- tiszta ágyneműt nem kaptunk
- az emeleti hálórész még a gyerekeknek sem volt kényelmes a magassága miatt.
-a konyha felszerelése még ételmelegìtéshez sem elegendő vágódeszka, evőeszközök és tányérok hiánya miatt. Szemetes és szemeteszsák sincs.
- a fürdőszobát nekem kellett kitakarítanom ahhoz, hogy legyen gusztusom megfürödni benne
- A ruháinkat sehova nem tudtuk kipakolni mert szekrények nincsenek
- Előre jeleztem hogy eg 15 hónapos gyermekkel érkezem, ennek ellenére neki ágyat és fürdőkádat nem tudtak biztosítani és ez csak a szálláshely elfiglalásakor derült ki.
- A szálláshely honlapján hirdetett plusz szolgáltatások (trambulin,medence, darts, csocsó) nem léteznek.
-Ezenkívül a szállásadó több alkalommal is bement a bezárt apartmanba amikor nem tartózkodtunk ott és hozzányúlt a dolgainkhoz. Ezt egyenesen felháborítónak találom.
- a szálláshely egyetlen pozitívuma a rendezett udvar.
-ezért a szolgáltatásért képes volt személyenként 3000 ft-ot kérni egy éjszakára
Egyedül a 15 hónapis gyerekért nem kellett fizetnem de a másik két gyermekért reljes árat kért.

Ennyire tetszett: Szörnyű
Személyzet: Szörnyű