Inkább egy útszéli büfé ha gyrost akarsz, ha csak időt tölteni, ahhoz kellemes hely

Becsali csárda AlsópáhokBecsali csárda Alsópáhok a térképen

Átlagos 2020. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. március 5.
A felszolgáló kedves, aranyos, mosolygós. Az étel is elég hamar megérkezett. A kávé keserűre pörkölt fajta, ami nem tartozik a kedvenceim közé. A kétfajta választható menüből a húsleves és gyros tál mellett döntöttem. A leves kellemes ízű, de csak tésztát tartalmazó alaplé volt zöldségek és minden más nélkül. A főétel sima nagy kockára vágott hús gyros fűszerrel lepirítva. A saláta halványan sem emlékeztet a görög salira, csikozott káposzta, pár jégsaláta darab, nyomokban (2 apró kocka) paradicsommal és szintén grammokban mérhető uborkával. Az egész nyakon öntve ezersziget öntettel, ami -ízlés kérdése - de nem hozzá való. Pozitívum, hogy a krumpli nem tocsogott az olajban. Összességében bármelyik útszéli büfében jobb gyrost készítenek mint itt. A hely kialakítása kellemes, de egy barátságos, tolakodó kutya folyamatosan ugrált rám és kunyerált, majd a szomszéd asztal alatt kissé elengedte magát... Szeretem az állatokat, nekem is vannak, de mindennek megvan a maga helye, így alig vártam, hogy távozhassak.
Ételek / Italok:Átlagos
Tisztaság:Átlagos