Apát Hotel Apátistvánfalva ★★★

Apát Hotel Apátistvánfalva
9982 Apátistvánfalva, Fő út 51.

Apát Hotel Apátistvánfalva a térképen

Apát Hotel Apátistvánfalva értékelése:

1. helyezett az 1 apátistvánfalvai szállás közül
53. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1062 szállás közül

Apát Hotel Apátistvánfalva bemutatkozása

Családias hangulatú szállásunk az ország legnyugatibb vidékén, az Őrségi Nemzeti Park területén, a Vendvidék központjában, Apátistvánfalván találhatja. Ausztria 10 km-re, a szlovén határ mindössze 3 kilométerre érhető el szállodánktól.
Tovább >>

A hotel egy 7 hektáros őspark ölelésében, gyönyörű zöld környezetben található. A pihenés, kikapcsolódás, aktív szórakozás élményéhez szükséges szolgáltatások széles körével vár minden ide látogatót.

Apát Hotel Apátistvánfalva képei

Apát Hotel Apátistvánfalva
Szállások Apátistvánfalva városában
Wellness csomagok Apátistvánfalva városában

Apát Hotel Apátistvánfalva vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Pünkösdi héten voltunk a hotelben,25 éve voltam itt először a faluban! Csodálatos táj hozott vissza ide! A hotelt kellemes környezet öleli át! Virágokkal díszített parkja,a fa kerti asztalok,hintaágy,a kerti kemence még szebbé varázsolta a hotel környezetét! Az ételeik isteni finomak voltak! A recepción maximálisan segítő kész a személyzet!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
4 napot töltöttünk itt az Őrségben a hotel kiváló volt az étteremben az ételek a hasonló kategóriájukhoz képest rendkívül frissek, ízletesek és finomak.
Ehhez csak gratulálni tudok. Nekem előre ugrott az első helyre. A wifi egy kicsit lehetne jobb.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mesés! Egyszerűen fantasztikus minden. . . . a kedvesség, az ételek, a tisztaság, a környezet. . . minden osztályon felüli! Csak felsőfokon lehet beszélni a helyről. Aki csendes, világtól elvonult pihenésre vágyik, az jöjjön ide. Aki túrázni, kerékpározni szeretne, az is jöjjön ide.

Artis Boutique Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 24.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.28-ig
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, sportos programokkal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2 nap/1 éjszaka 18.226 - 25.635,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig

Szállodák Apátistvánfalva környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Édes kettesben Kőszegen (min. 2 éj)
Húsvéti wellness akció (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 4 éj)

ApátistvánfalvaX