Apát Hotel Apátistvánfalva ★★★

Apát Hotel Apátistvánfalva
9982 Apátistvánfalva, Fő út 51.

Apát Hotel Apátistvánfalva a térképen

Apát Hotel Apátistvánfalva értékelése:

1. helyezett az 1 apátistvánfalvai szállás közül
50. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Apát Hotel Apátistvánfalva bemutatkozása

Családias hangulatú szállásunk az ország legnyugatibb vidékén, az Őrségi Nemzeti Park területén, a Vendvidék központjában, Apátistvánfalván találhatja. Ausztria 10 km-re, a szlovén határ mindössze 3 kilométerre érhető el szállodánktól.
Tovább >>

A hotel egy 7 hektáros őspark ölelésében, gyönyörű zöld környezetben található. A pihenés, kikapcsolódás, aktív szórakozás élményéhez szükséges szolgáltatások széles körével vár minden ide látogatót.

Apát Hotel Apátistvánfalva képei

Apát Hotel Apátistvánfalva
Szállások Apátistvánfalva városában
Wellness csomagok Apátistvánfalva városában

Apát Hotel Apátistvánfalva vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Pünkösdi héten voltunk a hotelben,25 éve voltam itt először a faluban! Csodálatos táj hozott vissza ide! A hotelt kellemes környezet öleli át! Virágokkal díszített parkja,a fa kerti asztalok,hintaágy,a kerti kemence még szebbé varázsolta a hotel környezetét! Az ételeik isteni finomak voltak! A recepción maximálisan segítő kész a személyzet!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
4 napot töltöttünk itt az Őrségben a hotel kiváló volt az étteremben az ételek a hasonló kategóriájukhoz képest rendkívül frissek, ízletesek és finomak.
Ehhez csak gratulálni tudok. Nekem előre ugrott az első helyre. A wifi egy kicsit lehetne jobb.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mesés! Egyszerűen fantasztikus minden. . . . a kedvesség, az ételek, a tisztaság, a környezet. . . minden osztályon felüli! Csak felsőfokon lehet beszélni a helyről. Aki csendes, világtól elvonult pihenésre vágyik, az jöjjön ide. Aki túrázni, kerékpározni szeretne, az is jöjjön ide.

Pék Apartman
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel
Gosztola
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyertyafényes vacsorával, kerékpár kölcsönzéssel, gyerekbarát szolgáltatásokkal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Csodaszarvas Tájpark
Rábahídvég
2 nap/1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig

Szállodák Apátistvánfalva környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Thermal Hotel Balance  Lenti
Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a...
Abbázia Country Club Nemesnép
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Szívek szállodája-romantikus wellness (min. 2 éj)
Balance napok
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

ApátistvánfalvaX