Kiváló Pizza Baján!

Tomato Pizzéria BajaTomato Pizzéria Baja a térképen

2014. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2014. június 18.
A pizza szerintem itt a legjobb a városban: vékony tészta, finom házi szósz, és nem dobálnak össze vissza mindent rá, hanem csak ízlésesen 2-3 feltétet, de az együtt így kerek.
Ami negatívum, hogy nincs kiszállítás, és tényleg elég befáradt tud lenni a személyzet néha, de összességében nagyon meg vagyok velük elégedve, és szívesen ajánlom annak a ki jó pizzát akar enni, kellemes helyen Baján.
Ár / érték arány:Kiváló

Tomato Pizzéria további értékelései

2022.03.25családjával
Családommal rendelünk a Tomátóból rendszeresen, sok pizzériában jártunk már, de ez bizonyult a legjobbnak mint kiszolgálás, mint pedig ízvilág tekintetében. Mindig minden precíz, finom. Kedvencünk! :)
2018.09.22családjával
Jó hely rettenetes mogorva kiszolgálással.A pincércsajnak bizti ideg problémái vannak.olyan huzatban ültünk, hogy azt hittem kivisz az ablakon pedig egy mázsa vagyok.Beakartam csukni az ablakot, úgy letolt ez a nő, hogy azóta is reszketek:)
2014.07.03gyerekekkel
Nagyon kedves kis pizzéria, ahányszor csak Baján járunk, vagy átutazóban vagyunk, mindig megállunk itt pizzát enni. Kiváló pizzát készítenek és véleményem szerint, nagyon jó áron. A pizza viszonylag gyorsan el szokott készülni, és még nem okozott csalódást az íze se. Ami a hab a tortán az a...
Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Waterfront Lodge Dunapataj - Tavaszi last minute napok