6500 Baja, Oroszlán u. 2/a

Gimi Panzió Baja értékelése:

5. helyezett a 22 bajai szállás közül
177. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Gimi Panzió Baja bemutatkozása

Panziónk Baja történelmi belvárosában fekszik, a Városi Színházteremmel szemben, a Nagy István Képtár tőszomszédságában. A főtér háromperces sétával érhető el. A Sugovica-part a városi stranddal öt percnyire található. Várunk minden pihenni vágyót, akár egyedül, akár családosan érkezik hozzánk!

Gimi Panzió Baja képei

Szállások Baja városában
Wellness csomagok Baja városában

Gimi Panzió Baja vélemények

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás és szállásadónk felülmúlta várakozásaink! A szálláshely kellemes, szép, igényes kialakítású, ahol kiváló reggelit kaptunk dzsússzal és finom kávéval egyaránt. A szoba melletti fürdőszobában törölköző is várt ránk! A szálláshely jó helyen, a belvárosban, a Sugovica partjához közel található, így rövid sétával már a sétánynál találhattuk magunk.

2012. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Baja belvárosában, nagyon jó helyen található a panzió, minden nevezetesség, a sziget is könnyen elérhető. A kert rendkívül hangulatos, az ételek finomak, a személyzet kedves, alkalmazkodó és barátságos. Egyetlen kellemetlen dolgot tudnék említeni: mi a nyár közepén voltunk itt kánikulában, és a szobában nem volt légkondi. Ettől eltekintve mindenkinek bátran ajánlom!

Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Blum Vendégház & Pince
Villány
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.02-ig

Szállodák Baja környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kalandos Bortúra hétvége a Villányi Borvidéken (min. 2 éj)

BajaX