Ifjúsági Szálló & Kemping Baja

6500 Baja, Petőfi-sziget 5.

Ifjúsági Szálló & Kemping Baja a térképen

Ifjúsági Szálló & Kemping Baja értékelése:

7. helyezett a 22 bajai szállás közül
201. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Ifjúsági Szálló & Kemping Baja vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
Szolgáltatás és színvonal nulla. A szobák koszosak, az ágyak foltosak, a közös zuhanyzokban úgy tűnik sosem volt takarítva. A konyhán reggel 6 kor már szólt a zene-pihenes,alvas befejezve.A recepción 2 közös hűtő. A függönyök leszakadva, mintha nem is lenne uzemeltetoje a helynek. Az elhelyezkedes viszont nagyon jó.

2015. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 29.
A nyolcvanas éveket idéző szállás kellemes környezetben, minden van ami kellhet. A recepción készségesek és barátságosak, a szoba jól felszerelt. Nagyon jól megközelíthető a szállás, én bringával érkeztem és távoztam, közel van a belváros, illetve a közvetlen környezetben sok a barangolásra alkalmas zöldterület. A közeli csárdában finom bajai halászlét ettem.

Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.01. - 2021.12.01.

Szállodák Baja környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Két ünnep közötti mámorító csomag (min. 2 éj)

BajaX