Kaiser Panzió Baja
6500 Baja, Tóth Kálmán u. 12.

Kaiser Panzió Baja a térképen

Szállások Baja városában
Wellness csomagok Baja városában

Kaiser Panzió Baja vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
2019. 08. 18-án érkeztünk. Az udvaron volt egy üst szerű edény amiben halászlé főtt. 08-20-án amikor kiköltöztünk még mindig mosatlanul állt az udvaron. A hamutartót 20-án reggel kiürítettem, mert három napig arra sem volt idő. A reggeli 3 féle szalámi, hideg palacsinta és egy hetes hideg bundás kifli. 19-én reggel 1/2 8 kor még nem volt reggeli, mert a tulajdonos elfelejtett bevásárolni.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 9.
Minden szempontból nagyon jó hely! Mi eredetileg a szálloda részben foglaltunk szállást, mivel a főtéren van és nekünk épp ezért felelt meg. Az érkezésünkkor közölték hogy minket a panzióba tettek át. Közöltük hogy mi direkt ezt a szállást foglaltuk le hetekkel ez előtt,és mi erre számítottunk. Na a végén megegyeztünk,némi kedvezmény árán átmentünk a panzióba.

Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri ünnepi vacsorával, szilveszter éjjel tűzijátékkal, pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig

Szállodák Baja környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kalandos Bortúra hétvége a Villányi Borvidéken (min. 2 éj)

BajaX