Jákó Ház Bakonyjákó
8581 Bakonyjákó, Arany János u. 4.

Jákó Ház Bakonyjákó a térképen

Jákó Ház Bakonyjákó értékelése:

2. helyezett a 3 bakonyjákói szállás közül
149. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Jákó Ház Bakonyjákó bemutatkozása

A Bakony szívében található ez a falusi jellegű vendégház, mely felszereltsége minden igényt kielégít. Kisgyermekes családoknak ideális nyaralóhely. A pihenésen kívül a környéken hosszabb-rövidebb erdei útvonalakat lehet választani a túrázáshoz. Szabadtéri fürdés lehetőségét a Balaton közelsége teszi lehetővé.
Nagy közösségi helyisége és fedett terasza alkalmas kisebb, hangulatos céges rendezvények lebonyolítására.
Lehetőség van grillezésre, bográcsban, kemencében való sütésre, főzésre.

Jákó Ház Bakonyjákó képei

Szállások Bakonyjákó városában
Wellness csomagok Bakonyjákó városában

Jákó Ház Bakonyjákó vélemények

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 20.
Kellemes környezetben Bakonyjákó szélén szép, tiszta, jó elrendezésű vendégház. Kényelmes szobák, jól felszerelt konyha. Kedves, udvarias, rugalmas tulajdonosokkal.
A nagy nappali és a nyári konyha nagyobb társaság számára is ideális.
A cserépkályha különleges hangulatot kölcsönöz, tökéletes hely kicsit elvonulni a rohanó hétköznapokból.

2013. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Köszönjük a felejthetetlen 4 napot! Mindenkinek merem ajánlani, aki a közelben jár! ! ! Szerintem ár-érték arányban a legjobb a térségben. Mintha csak otthon lettem volna. . . Nagyon igényes és színvonalas a hely, a kialakítása dicsérni való. Eszméletlen a környékbeli erdők és vadak szépsége! Aki teheti túrázzon egy nagyot! Köszönjük nektek az élményeket!
Válasz az értékelésre - 2015. február 17.
Köszönjük a kiváló értékelést!
Várunk vissza benneteket ismét!
Dani
Szabó Dániel, tulajdonos

Viktor Bor- és Vendégház
Balatonmáriafürdő
2 nap/1 éjszaka 9.490 - 16.640,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.27-ig
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strand használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig

Szállodák Bakonyjákó környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

BakonyjákóX