szörnyű

Erdőjárók Vendégháza BakonyszentkirályErdőjárók Vendégháza Bakonyszentkirály a térképen

Szörnyű 2020. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2020. szeptember 22.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Borzasztó csalódás volt a hely. Először is a foglalói felületeken sehol sem lett feltüntetve, hogy egy családi házban alakították ki a szálláshelyet és a földszinten lakik a tulaj lánya két kisgyerekkel. A terasz természetesen az ő bejáratukkal szemben van, a hátsó pergola használhatatlan, mert mindenféle lommal tele van pakolva. Privát szférád így csak a tetőteres szobákban van, ahol mindenütt srég falakba ütközöl. A szobákat egy meredek, keskeny falépcsőn lehet megközelíteni, aminek az alján egy nagy üvegablak van. Életveszélyes az egész kialakítás. Ég és föld a hirdetés és a valóság. Sajnos a tulajdonos teljesen rugalmatlan és bár véleménye szerint eddig még csak elégedett vendégei voltak, kizárt dolognak tartom, hogy mi voltunk az elsők, akiknek ezek feltűntek. Senkinek nem ajánlom.
Személyzet:Szörnyű
Kényelem:Gyenge
Szolgáltatások:Gyenge
Elhelyezkedés:Szörnyű
Erdőjárók Vendégháza Bakonyszentkirály - Medence/kertErdőjárók Vendégháza Bakonyszentkirály - Medence/kertErdőjárók Vendégháza Bakonyszentkirály - BelsőErdőjárók Vendégháza Bakonyszentkirály - Belső
Ferrata Vendégház Csesznek - Pünkösd
Ferrata Vendégház Csesznek