Myrna Ház Balatonakali

8243 Balatonakali, Kossuth Lajos u. 16-22.

Myrna Ház Balatonakali a térképen

Myrna Ház Balatonakali értékelése:

2. helyezett a 2 balatonakali szállás közül
205. helyezett Balatonon - 1138 szállás közül

Myrna Ház Balatonakali vélemények

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10.
Lányom születése után, 2003 - ban jártunk először Akaliban egy másik baráti családdal ( 3 + 3 fő ). A helyet és a szállást akkor még véletlenszerűen választottuk ki. Már akkor is az utcában laktunk, pár házzal odébb. Megfogott a hely varázsa, amit nemcsak a nyugalom és a kellemes környezet adott meg, hanem valami más is, amit nehezebb szavakba önteni.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 30.
Nagyon -nagyon szeretünk ide járni! minden évben itt nyaralunk ki nem hagynánk! Akár családdal, baráttal, kollégákkal! ! Barátságos, kulturált és nem utolsó sorban fiatalos! Minden korosztalynak megfelelő akár bulizni akár pihenni vagy sportolni vágyunk! ! ! Ha nyár akkor balaton ,ha balaton akkor Akali,ha Balaton csakis Akali és csaki Myrna house !

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Először 1992-ben voltam a Myrna-nál nyaralni. Sátoroztunk a fák árnyai alatt a nagy udvarban. Az elmùlt évek alatt többször is visszajöttünk ide. Volt, hogy lakókocsival jöttünk, máskor meg lakást béreltünk. A férjem és szülei pedig több mint 25 éve járnak a Myrnához. Az egyik nyáron egy hetet édesanyámmal, a testvéremmel és férjem családjával töltöttük itt az első házban.

2012. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 8. - 9 látogató hasznosnak vélte
Figyelmébe ajánlom mindenkinek aki itt foglal szállást a weboldalukon található képgaléria alapján, hogy van benne egy kis furfang. A főház szerepel a képeken a szobákkal és egy külön ház medencével. Viszont van a szobák képei között olyan is ami olyan épületben található ami a fotókon nincs. Hát ez az.

Napsugár Villa B
Érvényes: 2022.05.13-ig
Hévíz Apartman
Érvényes: 2022.05.13-ig
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.23-ig
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 18.456 - 75.740,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.09.03-ig

Szállodák Balatonakali környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

BalatonakaliX