Budatava Étterem Balatonalmádi

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Budatava Étterem Balatonalmádi vélemények

Szörnyű 2018. július 7.családjával járt itt
Kisgyerekkel voltunk ott egy jó ebéd reményében. KB 12 éves kislány szolgálta ki a vendégeket. Az étteremben amúgy nem voltak sokan. Nem messze tölünk egy asztalnál már bemenetek szólni, hogy jó lenne ha valaki kiszolgálná őket. KB 4 felszolgáló volt, a pincérnő nyomkodta a telefonját. Gondoltuk talán minket is megkérdeznek ha már a vendég bement szólni.
2016. augusztus 15.a párjával járt itt
Nyaralásból hazafelé tartva megéheztünk párommal,ezt az éttermet láttuk meg leghamarabb, gondoltuk beugrunk egy hamburgerre. Döntésünk nagyon jónak bizonyult. Kellemes rockos hangulatú étterem, kiváló személyzettel. Baconos hamburgert rendeltünk hasábbal. Kellemes meglepetés volt mikor megláttuk, hogy klasszikus buciban van elkészítve a hamburger.