Stan és Panzió Balatonalmádi

8220 Balatonalmádi, József Attila út 67.

Stan és Panzió  Balatonalmádi a térképen

Stan és Panzió Balatonalmádi értékelése:

7. helyezett a 23 balatonalmádi szállás közül
261. helyezett Balatonon - 1123 szállás közül

Stan és Panzió Balatonalmádi vélemények

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26.
Jó elhelyezkedés minden szempontból. Saját zárt parkoló. Mi családi szobát foglaltunk melynek egyik szobája az utca felé nézett a másik hátrafelé így lényegesen csendesebb is volt. Mindkét szobában:Tv, hütőszekrény, praktikus szekrények, kényelmes ágy. A panzió csendes szinte alig vettük észre a többi vendéget akiket aztán általában a reggelinél lehet csak látni pedig a Panzió teltházas volt.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 11. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedvesek voltak a szállásadók. A szállás kitűnő helyen fekszik, közel van a strandhoz - ami szintén nagyon szimpatikus volt, mindig ide jártunk - és a központhoz, éttermekhez, boltokhoz, valamint a vasútállomáshoz is. (szinte közvetlenül a ház előtt áll meg a vonat) Nagyon szép az épület kívülről és beülüről is. A szobák tiszták voltak.

Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strand használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 14.214 - 57.680,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, sport és szabadidős szolgáltatásokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.05-ig

Szállodák Balatonalmádi környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Pelion nyár last minute kedvezménnyel (min. 2 éj)
Nyári pihenés 3 éjszakától
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

BalatonalmádiX