Balatonboglár és környéke

06.01-09.01.
Boróka Vendégház Balatonlelle

Csaba Vendégház Balatonboglár vélemények

Kiváló 2016. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Ma érkeztünk haza erről a csodalatos szép helyről,ahol a tulajdonosok hihetettlenul kedvesek és segitőkészek! Igaz csak 2 napot töltöttünk ott gyerekkel akik nagyon élvezték a homokozot,a csuzdat, a tekézést és hat a ház ujdonságát a trambulint! [Moderálva - a szerk. ]mi konkrétan az eddigi legjobb bababarat helyen nyaraltunk itt!
Kiváló 2016. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
2016. 08. 26-28-án töltöttünk egy hétvégét itt a családdal. Nagy tágas udvar, a gyerekeknek homokozó csúszda trambulin, teke illetve kosárlabdázási lehetőség. Az itt lakók nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Este grilleztünk, amihez a fát ők biztosították. Jó helyen van a ház, kb 400m van a Balatontól.
Csaba Vendégház Balatonboglár - SzobákCsaba Vendégház Balatonboglár - SzobákCsaba Vendégház Balatonboglár - Külső képCsaba Vendégház Balatonboglár - Szobák
Csaba Vendégház válasza
Köszönjük szépen! Jövőre is várunk vissza titeket. A kutyusnak is nagyon hiányzik a kis Adolf.
2016. augusztus 30., Csaba Vendégház, üzemeltető
Szörnyű 2016. augusztus 21.barátokkal járt itt
A ház és udvar kívülrőlszép! Az apertmanba belépve bűz fogadott minket, amit két nap ott tartozkodás után még mindig éreztünk amit végül nekünk kellett megkeresni honnan jön és kitakarítani, ami sanos hányás nélkül nem ment!
Csaba Vendégház válasza
Tisztelt Olvasók!

Az értékelés készítők augusztus 17-én érkeztek hozzánk. Amikor végigvezettem az apartmanban a vendégeket, nagyon tetszett nekik és meg voltak elégedve vele. Az itt tartózkodásuk során az időjárás nem volt jó, mivel esett az eső, felhős volt az idő egész nap.
2016. augusztus 30., Csaba Vendégház, üzemeltető