Niki Ház Balatonfenyves

8646 Balatonfenyves, Fenyvesi u. 28.

Niki Ház  Balatonfenyves a térképen

Niki Ház Balatonfenyves értékelése:

3. helyezett a 20 balatonfenyvesi szállás közül
290. helyezett Balatonon - 1133 szállás közül

Niki Ház Balatonfenyves vélemények

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy társaságként érkeztünk 1 hétre. Hétfőn 10 fő kedden +2 szerdán +2. Ez volt leegyeztetve e-mailen. Már a bejelentkezésnél a tulajok úgy viselkedtek hogy nagy teher vagyunk nekik és nem kicsit voltak udvariatlanok. Meghegyezném hétfőn "csak 180 ezer forintot hagytunk ott". Az sehol nem szerepel hogy a tulajok ott laknak.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 10.
A helyet könnyű volt megtalálni, a ház két szintes apartman, a két szint furcsán van elszeparálva a másiktól, de nyilván a külön csoportokra gondoltak annak kialakításakor. Sajnos egyik helység sem légkondicionált, így különösen a tetőtérben elszállásoltak képtelenek voltak aludni(pihenni) éjszakánként a forróságtól, ami éjszaka (is) volt a szobákban.

Hotel Ovit
3-5 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, svédasztalos ünnepi gálavacsorával, élőzenével, éjfélkor pezsgővel és tombolával
Érvényes: 2021.01.03-ig
Holiday Club Villa
3 nap/2 éjszaka 6.273 - 13.887,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig

Szállodák Balatonfenyves környékén
Hotel Vital Zalakaros
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Karácsony és két ünnep között (min. 3 éj)

BalatonfenyvesX