Bliss Villa Balatonfüred

Bliss Villa Balatonfüred
Bliss Villa BalatonfüredBliss Villa Balatonfüred
Bliss Villa BalatonfüredBliss Villa Balatonfüred

Bliss Villa Balatonfüred bemutatkozása

Balatonfüred élettel teli központjában várja kikapcsolódni, szórakozni vágyó Vendégeit a hangulatos Bliss Villa! 10 db kétszemélyes, zuhanyzós fürdőszobával, kábeltévével, ventilátorral, kávé- és teafőzővel felszerelt szobánkban kényelmes pihenésben lesz része.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Bliss Villa Balatonfüred vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Szörnyű 2017. június 15.a párjával járt itt
Mikor megláttam a szállást az interneten azt gondoltam, hogy ez lesz a tökéletes szálláshely számunkra. Felhívtam a weboldalukon lévő számot, hogy szeretnék foglalni egy két személyes szobát. Egy nem túl kedves hölgy közölte, hogy ő erre nem ér rá, foglaljak egy szállásközvetítő oldalon [moderálva - a szerk. ].
Szörnyű 2016. augusztus 12. járt itt
Telefonos egyeztetés után nem a megbeszélt e-mail-t küldte a kapcsolattartó. Miután visszahívtam arrogánsan viselkedett és közölte, ha nem tetszik a szállás, akkor keresni kell másikat. Ilyen ember hogy dolgozhat vendéglátásban? Felháborító, kiábrándító és minősíthetetlen. Mindenki messzire kerülje ezt a szállást!!!!
Szörnyű 2016. augusztus 2. járt itt
Telefonon érdeklődtem az e-mailben lefoglalni kívánt szállás iránt,mert napokig nem kaptunk semmiféle visszajelzést. A weblapukon ez áll:"A foglalások visszaigazolása e-mailben történik. . . "Egy nő arrogánsan közölte velem,hogy nincs ideje rám. Türelmetlen volt,nem hallgatott meg,és ki is nyomta a telefont.
Kiváló 2016. március 29.a párjával járt itt
Nagyon kedves, figyelmes és segítőkész vezetővel, ami visszatükröződik a szálláshelyen is! Tisza volt a szoba és a WC is. Közel van minden. A part kb 300 méterre, de ha valakinek szükséges még térképet is kap. Bármit is kérdeztem mindig pontos és kedves választ kaptam. Ha lesz lehetőségem máskor is ide jövök el. További sok sikert! ! :)
Szörnyű 2013. július 27.a párjával járt itt
Szállás kiváló,szép környezet,ajánlható lenne, de a tulajdonos "túl kedvessége" zavaró volt,kellemetlen amikor az ember kifizet egy csomó pénzt azért hogy nyugta legyen és "nyomulnak rá". Mindig ott volt a tulaj, és szinte szemmel tartott stb. . . aki vendéglátó mért nem bízik a vendégben. . .
Kiváló 2013. július 14.a párjával járt itt
A ház nagyon szép,gyönyörűek a virágok az udvaron,a teraszon,a balkonládákban. A szoba szintén szép,tiszta,világos. A konyhában minden megtalálható,amire szükségünk volt egy hét alatt. A nappali és a terasz kényelmes,hűvös pihenést nyújtott a hőség alatt. A tulajdonos kedves,segítőkész,mindig és mindenben a rendelkezésünkre állt,bármilyen kérdéssel,kéréssel fordultunk hozzá.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
Kiváló 2013. június 11.a párjával járt itt
Első fecskeként töltöttünk 2 éjszakát az újonnan megnyílt Bliss Villában. A zord időjárást feledtette a rendkívül barátságos fogadtatás és a jó ízléssel berendezett panzió. Azonnal otthon éreztük magunkat, hiszen egy mosolygós, jókedvű, készséges "családban" találtuk magunkat.