Hotel Park Balatonfüred ★★★

Hotel Park Balatonfüred
Hotel Park BalatonfüredHotel Park Balatonfüred
Hotel Park BalatonfüredHotel Park Balatonfüred

Hotel Park Balatonfüred bemutatkozása

A balatonfüredi Hotel Park a reformkori városrészben található, alig 300 méterre a Balaton-parttól. Szállodánk stílusa ötvözi a modern kor kényelmét és a boldog békeidők virágzó fürdőkultúrájának jellegzetes, semmihez sem hasonlítható hangulatát. Az épület az 1920-as években épült Annuska Villa néven, egy gazdag kereskedőcsalád nyári otthonául.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hotel Park Balatonfüred vélemények

Szörnyű 2015. július 21.a párjával járt itt
Az egy dolog,hogy nincs felújítva egy szálloda,de legalább tisztaság lenne. Foltos szőnyegek,piszkos ágytakarók,leszakadt függönyök,falból lógó konnektorok. A hotel tényleg közel van a parthoz,de ennél több pozitívumot nem tudok mondani róla. Annyi pénzért,amennyibe került,egy kissé jobbat ( tisztábbat ) vártam volna.
Kiváló 2014. október 11.a párjával járt itt
Először kiemelném a személyzet példaértékű kedvességét! Csodálatos napokat töltöttünk itt, köszönjük. Bátran ajánlom mindenkinek, akár pároknak, idősebbeknek, kisgyermekkel érkezőknek. Nem mellékes, hogy légkondicionáló is található a szobákban, ami kevés szállodáról mondható el, ebben az árkategóriában. Reggelivel is meg voltunk elégedve! Visszatérünk!
Kiváló 2014. június 5. járt itt
Szállás tiszta kényelmes. Kiszolgálás gyors udvarias. A személyzet előzékeny kedves. a környezet szép. tiszta ajánlom barátaimnak ismerőseimnek mindenkinek ki kulturált környezetbe udvarias előzékeny emberek között szeretne pihenni Az ott tartózkodásunk és az eltöltött időröl csak jo és szép emlékek maradtak Szeretnénk unokánkal is elmenni hogy ő is ismerkedjen e szép hejjel
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
2014. április 8.a párjával járt itt
A Hotel Park egy ízléses kisebb típusú hotel Balatonfüred szívében. Az elhelyezkedése rendkívül jó, a központi helyekhez (kikötő,Tagore-sétány)nagyon közel van. Az ott tartózkodásunk alatt a szállodában épp át illetve hozzáépítés zajlott,de ez nem zavarta a pihenésünket. A személyzet előzékeny és segítőkész volt.