Annagora Aquapark Balatonfüred

3,5
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő

Annagora Aquapark Balatonfüred bemutatkozása

Az Annagora Aquapark szezonális nyitvatartása szerint nyáron várja a fürdőzni vágyókat. 11 medence közül választhatnak a vendégek, melyek közül mindeki megtalálhatja a számára legkedveltebbet. A családokat is szeretettel várják, kinti és benti gyermekpancsolók is helyet kaptak a fürdőben.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Annagora Aquapark Balatonfüred vélemények

Kihagyhatatlan 2023. augusztus 29.a párjával járt itt
Bár a belépő kicsit húzós, de a hullám medence kárpótol érte. Óránként 10 percre működik. Sok medence nincs, de ami van az rendben van tartva. Az élmény medence a pezsgő elemekkel nagyon tetszett. A büfé drága és nem túl finom.
Időpazarlás 2023. július 25.családjával járt itt
Adnék én 0 is, mert annyit érdemelne.
Drága és még vacak is.
Horror árak mellett hideg a víz
Gyros tál 5000ft
1 dobozos sör 1600ft
1 sima hamburger 3500ft, ezt ráadásul hidegen kaptam meg.
Fánk kb 10db mini 1900ft+öntettel további 200ft
ide többet nem megyünk
Kihagyhatatlan 2017. január 9. járt itt
Beltéri és kültéri medencék, nagy területen. Bár júliusban voltunk, nem éreztük, hogy tömeg lenne, mert jól eloszlottak az emberek a rendezett zöld teleken. Büfé és étterem is található, így egésznapos programot tudtunk itt eltölteni. Különböző nehézségi fokozatú, magasságú, hosszúságú csúszdák vannak mindenkinek egyéni kalandvágyához mérten.