Szegény Károly Étterem Balatonkenese

Szegény Károly Étterem Balatonkenese
Szegény Károly Étterem BalatonkeneseSzegény Károly Étterem Balatonkenese
Szegény Károly Étterem BalatonkeneseSzegény Károly Étterem Balatonkenese

Szegény Károly Étterem Balatonkenese bemutatkozása

Éttermünk 1992 óta működik. Vállajuk diák- és egyéb csoportok étkeztetését. Vállaljuk családi, baráti és vállalati rendezvények bonyolítását, igény esetén helyszínre kitelepülve.

Parti Sétány Vendégház Balatonkenese - Napi árak
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Szegény Károly Étterem Balatonkenese vélemények

Szörnyű 2016. október 30.családjával járt itt
Az étel hideg volt,nem volt friss a kiszolgálás pedig borzalmas. A pincér nem tudott ajánlani mert még nem evett az ételből,bármit kérdeztünk tőle nem tudott válaszolni. Nem
ajánlom senkinek.
Szörnyű 2016. július 28. járt itt
A vendégszeretetet hiányoltam. :( Ezek után nem fogok ide visszamenni soha. Minden előzmény és ok nélkül arrogánsan viselkednek a fizető vendéggel, ez elfogadhatatlan. A Balaton környékén sok nívós étterem van, van bőven választék, sajnos Balatonkenesén igazán minőségi hely nincsen.
Kiváló 2016. június 5.gyerekekkel járt itt
Családias hangulat, kellemes kerthelyiség, udvarias kiszolgálás. Felnőtt gyerekeimmel időről-időre visszatérünk a finom és bőséges mennyiségű frissen készített ételek és a jó hangulatú kerthelyiség miatt. Nagyszerűen megfelel családi, vagy baráti találkozók helyszínének. A személyzet figyelmes, barátságos, az ételek mennyisége és minősége első osztályú.
2015. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Egy ismerős vitt minket erre a helyre a vacsorázni és mindent összevetve jól éreztük magunkat. Az étlapról nem volt minden kapható (bár nem mentünk későn és mégiscsak augusztus van) de aztán amit választottunk, azt nem túl sok várakozás után hatalmas adagban kaptuk meg.
Gyenge 2015. június 26.barátokkal járt itt
Egyetlen pozitívuma a helynek, hogy a pincér kedves volt. Ezen kívül az ételre nagyon sokat kellett várni, a választék nem túl nagy. Az étlapon nincs részletes leírás az ételekről, a legtöbbről azt sem tudtam, hogy mi lehet, ezért nem is mertem rendelni. A kapott ételt közepes/átlagosra értékelném, nem volt semmi extra, ellenben az árak az egekben vannak.
Szegény Károly Étterem válasza
Tisztelt értékelő, azt gondolom, hogy Ön még soha nem járt az éttermembe, ezt a hozzászólásából következtetem. Az étlapunk hatalmas kínálatot mutat,használunk sertés, pulyka, csirke, marha, borjú húsokat,frissensülteket és készételeket, halakat - ponty, süllő, harcsa, olasz ételeket - pizzákat és pasta ételeket, valamit salátákat, savanyúságokat, desszerteket, összességében az étlapunk közel 200 ételt tartalmaz, természetesen ezeket mind kínálni is tudjuk a vendégeinknek.
2015. július 4., Szegény Károly, tulajdonos
Szegény Károly Étterem Balatonkenese a térképen
8174 BalatonkeneseBakó u. 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége • SZÉP Kártyát elfogadnak
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus, nemzetközi