JA5 Szálló Balatonszárszó

Hajókázás a Balatonon
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

JA5 Szálló Balatonszárszó vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2015. szeptember 12.csoporttal járt itt
Egy laza hétvégére kerestünk szállást a déli parton. Hopp JA5 hirdetés a neten! Egyeztetés,foglalás és szombaton a csapat GO! A megérkezéskor teljes káosz fogadott,mert korábban mentünk az előzők pedig később mentek,de a személyzet diplomatikusan megoldotta a helyzetet. A hely a hirdetésnek megfelelő volt,de látszott,hogy minden a lehető legtöbb vendégre volt kihegyezve.
JA5 Szálló Balatonszárszó - Külső képJA5 Szálló Balatonszárszó - EgyébJA5 Szálló Balatonszárszó - KörnyékJA5 Szálló Balatonszárszó - Külső képJA5 Szálló Balatonszárszó - Külső képJA5 Szálló Balatonszárszó - Medence/kertJA5 Szálló Balatonszárszó - Külső képJA5 Szálló Balatonszárszó - Medence/kertJA5 Szálló Balatonszárszó - Külső képJA5 Szálló Balatonszárszó - Külső kép