Hotel Radio Inn II. Balatonszéplak
8600 Balatonszéplak, Május 1. u. 2.

Hotel Radio Inn II. Balatonszéplak a térképen

Szállások Balatonszéplak városában
Wellness csomagok Balatonszéplak városában

Hotel Radio Inn II. Balatonszéplak vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Kedves segítőkész személyzet,tisztaság rendben. Reggelinél friss péksütemény meg más minden is. Épület, berendezés kicsit retrós de ez nem befolyásolta ott tartózkodásunk pozitív irányú elbirálását. Ár érték arány megfelelő, jó.
Üdvözlettel:O. Csaba

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
A szoba megfelelő, klímás, tiszta volt. A személyzet nem túl kommunikatív, segítőkész. A kutyával érkezőknek az étkezés nem megoldott (pl. kiniti kerti étkezés). A reggeli kritikán aluli, Gyerekek részére a gyümölcslé megfelelőbb lenne nyári melegben, mint a forró tea.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Nagyon szimpatikus, kedves személyzet. Még a kuponjainkat is kinyomtatták, amiket kaptunk. A szobák tiszták, rendezettek, jól felszereltek, hangszigeteltek. Wifi is volt, igaz csak az aulában, de az ember úgy sem feltétlenül internetezés miatt megy nyaralni, így teljesen jó volt. A reggeli mindent felül múlt. Svédasztalos, bő választék.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
6 nap 5 éjszakát töltöttünk Balatonszéplakon a Hotel Radio Inn II. -ben, pár száz méternyi sétára van az ezüst part, aki viszont nem szereti a zajos környezetet annak nem ajánlom. Mondjuk jelezték is, hogy közel van a vasút állomás, meg a főút mellett található, de minket nem zavart a zaj egyáltalán, sőt még örültünk is, hogy pont mikor ott voltunk még cirkusz is volt, meg búcsúsok.

Boutique Hotel Annuska
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal
2020.12.22. - 2020.12.27.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 13.727 - 34.031,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 11.835 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
My Lake Hotel
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig

Szállodák Balatonszéplak környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

BalatonszéplakX