Kalóz Strandbisztró Balatonudvari
8242 Balatonudvari, Strand u. 1. (Fövenyes Strand)

Kalóz Strandbisztró Balatonudvari a térképen

Szállások Balatonudvari városában
Wellness csomagok Balatonudvari városában

Kalóz Strandbisztró Balatonudvari vélemények

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 12.
2019 augusztus 24-én jártunk ezen a helyen. A pult mögött álló fiatalember tudomást sem akart rólunk venni, mert éppen egy hölgy vendéggel az előző este italozását beszélte meg. Többször is ránk nézett, de zavartalanul folytatta magán beszélgetését. Enyhe kifelyezés, ha azt mondom, hogy pimasz volt a viselkedése.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Két alkalommal voltunk a fövenyesi Kalózban. Első alkalommal ebédre gasztrojeggyel, ezért az éttermi számla végösszegéből 10 % kedvezményt kaptunk. Étteremnek tituláltam a Kalózt, mert inkább mutatja annak jellemzőit, mint egy parti büféjét; igaz, hogy a pultnál rendelek, de asztalhoz hozzák a kaját porcelán tányéron, fém evőeszközzel, üveg pohárral, a végén el is viszik.

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Szeretjük a fövenyesi strandot, mert tiszta, nyugis, barátságos. Külön öröm, hogy a Balatoni Kör által fémjelzett értékteremtő ízlésvilág itt is megjelent a Kalóz strand ételei formájában. Az étlapon szerepel hatalmas kézműves hamburger marhahúsból, a hekk helyett harcsa, és minden jóval töltött lepény is. A grill kívül van, a sistergő lapon készült a lepényünk a szemünk előtt.

Legnépszerűbb csomagok Balatonudvariban és környékén
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.02.20. - 2021.02.20.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
5 nap/4 éjszaka 12.240 - 29.261,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.30. - 2020.12.23.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
4 nap/3 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.

Szállodák Balatonudvari környékén
Hunguest Hotel Pelion  Balatonudvari
Holiday Hotel Csopak Balatonudvari
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonudvari
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)

Kalóz Strandbisztró BalatonudvariX