Kerekes Panzió Balmazújváros
4060 Balmazújváros, Veres Péter u. 4.

Kerekes Panzió Balmazújváros a térképen

Kerekes Panzió Balmazújváros értékelése:

2. helyezett a 3 balmazújvárosi szállás közül
160. helyezett Észak Alföldön - 668 szállás közül

Kerekes Panzió Balmazújváros bemutatkozása

Üdvözöljük!

Sok szeretettel várjuk Önt Balmazújváros belvárosában lévő panziónkban, legyen úti célja akár üzleti, akár egy hétvégi pihenés, vagy rövidebb, hosszabb nyaralás, vagy bármelyik évszakban kikapcsolódás, felüdülés.
...Tovább >>
Üdvözöljük!

Vendéglátó egységünkben 16 szoba található, mely 36 fő részére tud kényelmes szállást biztosítani. Szobáink alapfelszereltségét képezi a komplett fürdőszoba, LCD tv, WiFi internet-hozzáférés, mini hűtőszekrény, és a zárt ingyenes parkolás.
Vendégeink részére teljes panziós ellátást tudunk biztosítani klimatizált éttermünkben, ahol mindig friss, választékos, ízletes, főként házias ételekkel várjuk kedves vendégeinket.

Panziónk megközelíthető a 33-as számú főúttól 20 km-re, Debrecentől 23 km-re, a 4 főúton Hajdúszoboszlótól 19 km-re, az M3 autópályán Budapestről pedig 220 km-re.

A városunk csendes, Európában egyedülálló pusztai természeti környezetben – Hortobágyi Nemzeti Park – terül el. Kedvező feltételekkel várjuk a horgászni, madarászni, vadászni szándékozó vendégeinket.
A panziótól séta távolságra található „Kamilla” gyógyfürdőnk. A fürdőkomplexum termálmedencékkel, gyógyászati részleggel, súlyfürdővel, tornamedencével, hidegvizes élménnyel, masszázzsal, gyermekmedencével várja vendégeinket. Látogasson el facebook oldalunkra, ahol minden nap frissen tájékozódhat az aktualitásokról.

Szeretettel várjuk újonnan megnyílt éttermünkbe, ahol választékos, házias, ízletes és minden nap friss étellel várjuk kedves vendégeinket.

Kerekes Panzió Balmazújváros képei

Szállások Balmazújváros városában
Wellness csomagok Balmazújváros városában

Kerekes Panzió Balmazújváros vélemények

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 29. - 4 látogató hasznosnak vélte
ez a hely a Magyar vendéglátás szégyene a "Cimmer Feri" emelett 5 csillagos hely,2016 juliusban jártunk itt tetötéri "családi szoba"2 FELNÖTT 2 GYEREK RÉSZÉRE ami nem olcso! ! ! ! ! szoba este 30fok még 1 ventilátor sincs nemhogy klima(mi az? )a fürdöszoba piszkos a reggeli egy vicc! ! 3emelet lefelé ki a udvarra és 2 emelet felfelé és megérkezel az étkezöbe!

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Megérkezésünk pillanatában szembesültünk azzal a ténnyel hogy éjszaka lakodalom lesz a panzióban. Erről telefonos foglalásunkkor elfelejtettek tájékoztatni bennünket. Első éjszaka így nem volt alkalmunk pihenni a zenétől és hangzavartól. További meglepetés volt, hogy egy kis alapterületű szobát kaptunk két fő + gyermek részére, amiben nem volt szekrény csak fogas és íróasztal egy székkel, de így is alig fértünk el.

2015. júliusban járt itt
Értékelt: 2015. július 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
Két éjszakára mentünk a panzióba. A szoba, az ágy tiszta volt, azonban a fürdőszoba padlója csupa szőr és haj volt, a wc pedig nem volt sem lehúzva sem kipucolva. A wc lehúzójánál spriccelt a víz minden egyes lehúzásnál. A reggeli nevetséges volt. Innivalónak csak forró víz volt kirakva egy termoszba (teafilterhez), sem egy kancsó csapvíz, sem kávé, sem gyümölcslé semmi!

Hotel Aqua Blue
4 nap/ éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, zenés mulatsággal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Hotel Négy Évszak
3 nap/2 éjszaka 10.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.02-ig

Szállodák Balmazújváros környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)

BalmazújvárosX