Krisztina Nyaraló Békésszentandrás
5561 Békésszentandrás, Harcsás üdülősor 21.

Krisztina Nyaraló Békésszentandrás a térképen

Krisztina Nyaraló Békésszentandrás értékelése:

3. helyezett a 14 békésszentandrási szállás közül
168. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Krisztina Nyaraló Békésszentandrás bemutatkozása

Békésszentandráson, a Kákafoki-holtágon új építésű, mediterrán stílusú nyaraló kiadó.Max. 10 főt tudunk fogadni, háziállat erre a szálláshelyre nem hozható. Várjuk a horgászat szerelmeseit, családokat, baráti társaságokat, akik a vidéki csend nyugalmát és friss levegőjét szeretnék élvezni. A nyaraló teljesen felszerelt, az udvaron bográcsozó-grillező hely, a vízparton 20 nm-es móló, reflektor, gyermek vízicsúszda, napernyő, napágyak. Az udvaron gyermek játszótér,kültéri medence,jakuzzi, infraszauna, kocsibeálló található. Vendégeink szabadon használhatják a vízibiciklit, 4 személyes kenut, csocsót, pingpong-asztalt, petanqe-ot. Az épület légkondicionált, padlófűtéses, mosógéppel, mosogatógéppel felszerelt. Ágyneműt biztosítunk. Ingyen WiFi. Kérésre utazóágyat /ágynemű nélkül/, babakádat és etetőszéket biztosítunk. SZÉP -Kártya, bankkártya elfogadás!A szálláshely típusa magánszálláshely, NTAK regisztrációs száma: EG19002839

Krisztina Nyaraló Békésszentandrás képei

Krisztina Nyaraló Békésszentandrás vélemények

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 6.
Kedves tulajdonos, jó ellátás. Csak ajánlani tudom. Fürdèsi lehetőség, jól felszerelt konyha.
Válasz az értékelésre - 2018. július 10.
Köszönjük az értékelést, örülünk , hogy szép élményekkel távoztak, várjuk Önöket legközelebb is!
Krisztina Nyaraló, tulajdonos

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátokkal érkeztünk,pihenést terveztünk. Felfűtve várt a jacuzzi és lehetett csocsózni,pingpongozni. A szauna is jó móka,de izgalmasabb egy kenu túra. Horgásztunk is eleget és mellette bográcsoztunk is egy keveset. Mikor kicsit elfáradtunk, a napágyakon szundikáltunk. Modern,tiszta,jól felszerelt,hangulatos nyaraló. A tulajdonosok nagyon kedvesek és segítőkészek.
Válasz az értékelésre - 2015. november 3.
Köszönjük az értékelést, örülünk, hogy kellemes kikapcsolódásban volt részük a nyaralónkban és a jövőben is szívesen látjuk Önöket!
Krisztina Nyaraló, tulajdonos

2 nap/1 éjszaka 11.750 - 13.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.02.28-ig

Szállodák Békésszentandrás környékén
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Szilveszter (min. 2 éj)
Szilveszteri ajánlat (min. 3 éj)
Jégvirágos csábítás (min. 2 éj)

BékésszentandrásX