3346 Bélapátfalva, Lak-völgyi-tó

Fenyves Vendégház Bélapátfalva a térképen

Fenyves Vendégház Bélapátfalva értékelése:

4. helyezett a 15 bélapátfalvai szállás közül

Fenyves Vendégház Bélapátfalva bemutatkozása

A Fenyves Vendégház a Lak-völgyi-tó partján várja a vendégeket. A ház 4 személy fogadására ideális. Nappali, konyha, fürdőszoba és 2 hálófülke áll a vendégek rendelkezésére. Kerti bútorok, nyársalóhely is segíti a zavartalan pihenést. A házból indulva szép túrákat tehetnek a Bélkő és Szilvásvárad felfedezésére. Akik szeretnek horgászni, napi- illetve hetijegy vásárlásával ezt is megtehetik. A tóparton kellemes, igényes étterem is fogadja azokat, akik nem szeretnének a főzéssel bajlódni.
A Fenyves Vendégház idény jelleggel működik, május közepétől szeptember közepéig.

Fenyves Vendégház Bélapátfalva képei

Szállások Bélapátfalva városában
Wellness csomagok Bélapátfalva városában

Fenyves Vendégház Bélapátfalva vélemények

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 7. - 8 látogató hasznosnak vélte
Idén a vízpart helyett, kirándulós nyaralást terveztünk, kicsit féltem látatlanban szállást foglalni, de végül jól választottam. 2 óvodás számára a kert maga volt a paradicsom. Élvezték, hogy önállóan játszhattak az udvaron, kimehettek a tópartra apához horgászni. Napközben homokozás az udvaron, esténként volt lehetőség tüzet rakni, és üldögélni a kertben.

Lipicai Hotel
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 19.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri vacsorával, élőzenés szilveszteri bulival, forralt borozással, dzsiptúrával, sportszer használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.31. - 2021.01.03.

Szállodák Bélapátfalva környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Szilveszter, óév-búcsúztató (min. 3 éj)
Csodálatos ősz a Mátrában (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

BélapátfalvaX