Mazsi Bf: Kiváló Hely Barátságos személyzet. - Jófalat Vendéglő Berekfürdő

Jófalat Vendéglő Berekfürdő értékelése
1. helyezett a 8 berekfürdői étterem közül

Kiváló Hely Barátságos személyzet.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. február 16.
Már több éve járunk Berekfürdőre.A szálláshelyet, csak 14 órától lehet elfoglalni az nap csak vacsora van.Mindig ebédidőben érünk Berekfürdőre.Hova mennénk ebédelni a Jófalat Vendéglőbe.Bőséges adagok a kiszolgálás remek és az ár is pénztárca barát . Midenkinek tudom ajánlani.Találkoztunk több emberrel akik szállodában laktak és itt étkeztek,és több helybelivel is találkoztam akkik innen vitték az ebédjüket.Ezek szerint jól főzhetnek megvannak velük elégedve.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Mazsi Bf felhasználót?    Igen

5309 Berekfürdô
Fürdő u. 5.

2020. október 6.
Első ízben jártunk Berekfürdőn és ebből adódóan a Jófalat vendéglőben is. Nem voltak sokan, az ebédidő már lefutott. Első benyomásunk nem volt pozitív a felszolgáló Úrral szemben. Percekig ácsorogtunk, nézelődtünk mire kommunikált velünk. Ám ettől kezdve a hangulat feloldódott és az egész...