Fazekas Vendégház Berekfürdő

Fazekas Vendégház Berekfürdő
Fazekas Vendégház BerekfürdőFazekas Vendégház Berekfürdő
Fazekas Vendégház BerekfürdőFazekas Vendégház Berekfürdő

Fazekas Vendégház Berekfürdő bemutatkozása

2 ágyas, tv, DVD, pótágyazható szobák. Teljesen felszerelt, gépesített konyha, bográcsolással, grillezéssel, ingyen kerékpárhasználattal, gépkocsibeállással.

Hotel Kumánia Kisújszállás - Őszi kikapcsolódás
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Fazekas Vendégház Berekfürdő vélemények

Kiváló 2014. július 23.a párjával járt itt
Az idén újra a Fazekas Vendégházat választottuk. "Hazamentünk" A házigazdák szeretettel és teljes odaadással fogadják az odaérkezőket. A családias légkör végig kitartott, az üdülőtársainkkal is jó kapcsolat alakult.
Kiváló 2014. június 27.a párjával járt itt
Szerintem ár érték arányban a lehető legjobb választás. Kedvesek jószivüek, családias,a konyha jól felszerelt,grillezhetsz a szabadba,vagy éppen szalonnát is süthetsz. A szobák tágasak,tévézhetsz,és ami a legfontosabb nagyon TISZTA. Közel van a fürdő, ha itt akar valaki pihenni a legjobb választás. Csend és nyugalom.
Kiváló 2013. október 9.a párjával járt itt
Csak jót tudok mondani,jól éreztük magunkat,nagyon kedvesek,barátságosak,segítőkészek a házigazdák! Tiszta rendes szoba,felszerelt konyha,autó beállási lehetőség! Nagyon jó a thermálfürdő! Szállást, étkezéseket,fürdő belépőt szép kártyával lehet rendezni,ami számunkra nagy előny volt! Tervezzük jövő évre is náluk a pihenést! Köszönjük a szives fogadtatást és a gyümölcsöt is!
Kiváló 2013. szeptember 20. járt itt
2013 szeptemberében jártam itt a barátnőm jóvoltából,ő ajánlotta ,hogy nagyon jó a hely,de valóban nagyon jó volt! ! ! Ragyogó tisztaság,kényelmes szobák,nagyon-de nagyon kedvesek a háziak,hangulatos,mindennel felszerelt,igazán minden igényt kielégítő. Természetesen vannak kényesebb emberek, nekik ajánlom a több csillagos szállodát.
Kiváló 2013. szeptember 8.barátokkal járt itt
Már három alkalommal vettük igénybe a Fazekas vendégházat barátnőmmel. Valóban sajátos hangulatú,igazi vidéki vendéglátásban volt részünk. Bármikor mentünk szeretetteljes,barátságos légkörben fogadtak minket. Mindig tiszta és rendezett volt a ház és környezete.
Kiváló 2013. szeptember 8.a párjával járt itt
Nekünk nagyon tettcet a vendég ellátás mindennel meg voltunk elé
gedve. Másoknak is javasoljuk ezt a helyet. Jövöre is ugyan ide
szeretnénk elmenni. Szegedröl Imre! ! ! !
Szobával is a konyhai felszereltség kiváló. Kocsi beálló megfelel
a követelményeknek. Fürdőbe való eljáráshoz kerékpárt biztositottak
ami nekünk külön élmény volt. Öszegezve mindennel megvagyunk
elégedve.
Kiváló 2013. szeptember 7.barátokkal járt itt
Miskolcról mentem Berekfürdőre, ahol az internetnek köszönhetően megtaláltam a Fazekas család házát. Azóta már többször nyaraltam Berekfürdőn és mindig maximálisa kiszolgálást, elhelyezést, tisztaságot kaptam. Misi és Eta mindent megtesznek a vendégekért, hogy jól érezzék magukat. Ha tehetném minden hónapban ott töltenék egy pár napot. A szívem mindig visszavágyik Berekfürdőre! !
Szörnyű 2013. szeptember 2. járt itt
A fürdőszoba 1950-es éveket tükrözi,némi felújítást igényel. 1 db WC a fürdőszobában van,ami 6 ember igényeit elégítette ki, önmüködő illatosítóval,falra rögzítve fej magasságba(ülve,15cm táv. )percenkénti befújással:-)A 40 l-es bojlert is állandóan kihúzta a ˝kedves˝ öregúr, minek az a meleg víz!
Fazekas Vendégház válasza
Szeptember 2-án Cs. G. vendégem egy rosszindulatú, hazug, a tényeknek nem megfelelő értékelést tett fel bosszúból. Ezt telefonon is közölte, hogy a leendő vendégeimet elriassza. Az előzmények, hogy távozása után 20 percre felhívtam, hogy a tévedésből elvitt arab dísztőrt, tokkal juttassa vissza, ami a falon volt.
2013. szeptember 5., Fazekas Vendégház, tulajdonos