Akác Vendégház Bogács

Akác Vendégház Bogács
Akác Vendégház BogácsAkác Vendégház Bogács
Akác Vendégház BogácsAkác Vendégház Bogács

Akác Vendégház Bogács bemutatkozása

Bogácson az Akác Vendégház csendes, nyugodt környezetben, a sportpályához, valamint pincesorhoz közel található. A szobákhoz fürdőszoba, WC, nagy nappali, kábeltévé, jól felszerelt konyha tartozik, amely 6-8 fő részére biztosítja a kellemes pihenést. Füves udvar, zárt parkoló, fedett terasz, valamint kerti sütési, főzési lehetőség várja az érkező vendégeket.

5Szolgáltatás
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Akác Vendégház Bogács vélemények

Kiváló 2014. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Makulátlan tisztaság , kedves vendéglátók fogadtak érkezésünkkor. Minden ugyanolyan volt, mint az interneten található képeken. Nagyon jól éreztük magunkat, sikerült egy kicsit kipihenni magunkat ebben a csendes környezetben. A bogácsi strand szép, a gyerekeknek is nagyon tetszett. Örülök, hogy rátaláltam erre a szállásra. remélem még visszatérünk!
Akác Vendégház Bogács - Külső kép
Kiváló 2014. augusztus 20.barátokkal járt itt
5 napot töltöttünk el Bogácson az Akác vendégházban. Nagyon meg voltunk elégedve a szállással. A lakás szépen felújított, tiszta, minden igényt kielégítő volt. A házigazdák mindent megtettek, hogy minél jobban érezzük magunkat. Érkezéskor és távozáskor is megvendégeltek bennünket finom hazai pálinkával és borral.
Kiváló 2014. július 13.gyerekekkel járt itt
Már kilenc éve ide járunk és megunhatatlan! Csendes nyugodt környezet. Tiszta udvar rendes ház. Közel van a strand. Sok látnivaló van. Borospince látogatási lehetőség is van. Harapni lehet a friss levegőt. Aki mulatni szeret minden este a pincesoron megteheti. Finom borok ízletes ételek várják a vendégeket. A strandi szolgáltatás folyamatosan bővül.