Apartman Ildikó Vendégház Bogács

Apartman Ildikó Vendégház Bogács
Apartman Ildikó Vendégház BogácsApartman Ildikó Vendégház Bogács
Apartman Ildikó Vendégház BogácsApartman Ildikó Vendégház Bogács

Apartman Ildikó Vendégház Bogács bemutatkozása

Az Apartman Ildikó Vendégház Bogácson egy különálló épület, mely a falu központjának egy csendes utcájában, a strandfürdő közelségében található. Egész évben nyitva tart! Szoba, illetve apartman kiadó! A szobákhoz kábeltévé, WiFi szolgáltatás, külön fürdőszoba, jól felszerelt konyha tartozik, amely 10-12 fő részére biztosítja a kellemes pihenést.

5Szolgáltatás
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Apartman Ildikó Vendégház Bogács vélemények

Kiváló 2014. július 6.a párjával járt itt
A község lakói kedvesek és segitőkészek. A környék nagyon szép. A fürdö olcsó. A szállás minden igényt kielégít. A vendéglátók segitókészek és tájékozottak a környék látványoságai között. Rendkivül tiszta szállás. Kikapcsolodásra,kirándulásokra,szorakózásra,vagy csak egyszerüen pihenésre,kiváloan alkalmas. Pin pong,bogrács, grill wifi tv.
Kiváló 2014. július 5.családjával járt itt
Idén már negyedszer voltunk Bogácson az Ildiko apartmán házban, és már az is kifejezi a megelégedésünket hogy ugyanazon helyen már negyedszer voltunk. Minden kitünö és mindenkinek tudom ajánlani. Még szeretném megemlíteni a házigazda kiválo´´borait és boros pincéjét.
Tudom ajánlani az othoni és külföldi vendégek részére.
Apartman Ildikó Vendégház Bogács - Külső képApartman Ildikó Vendégház Bogács - Külső kép
Kiváló 2014. március 30.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve a szállással , tiszta és rendezett volt, nyugalmasan tudtunk pihenni, lehetőség volt kikapcsolódásra(pl. :ping-pong,bográcsozási lehetőség), a vendéglátónk rendkívül segitő kész volt elmondta a környék látnivalóit merre találjuk ,hogyan tudjuk megközelíteni .