Muskátli Apartman Bogács

Muskátli Apartman Bogács
Muskátli Apartman BogácsMuskátli Apartman Bogács
Muskátli Apartman BogácsMuskátli Apartman Bogács

Muskátli Apartman Bogács bemutatkozása

Bogács központjában, de csendes helyen négy kényelmes apartman. Az apartmanok egymástól függetlenek és jól felszereltek. A társaságok részére egy hangulatos közös helyiség áll rendelkezésre a felhőtlen szórakozáshoz. Gépkocsival a ház udvarán lehet parkolni. Grillezési, bográcsozási lehetőség és a kellékek a Vendégek rendelkezésére állnak.

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Muskátli Apartman Bogács vélemények

Kiváló 2016. november 20.a párjával járt itt
Nem csak a szobák tiszták és kényelmesek, de a házigazdák vendégszeretete nagyon jól esett, amit hivatásszerűen gyakorolnak minden vendéggel.
A házigazdákkal legalább 4 éve találkoztunk először és azonnal összebarátkoztunk, ami a nagyszerű fogadtatásnak volt köszönhető.
Visszajáró vendégek vagyunk azóta.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2014. február 3.a párjával járt itt
Felejthetetlen hétvégét töltöttünk a Muskátli apartmanházban. Életünkben először jártunk Bogácson. A fogadtatás, a háziak kedvessége, az apartman tisztasága páratlan. Az apartman tulajdonosai ajánlására, kedvezményesen félpanziós ellátást vettünk igénybe a Vadvirág étteremben, ahol az étel minősége, a kiszolgálás csillagos ötös volt.
Muskátli Apartman válasza
Köszönjük szépen a kedves értékelést.Örülünk,hogy hozzá tudtunk járulni a kedves Vendégek pihenéséhez.Mi visszavárunk!
2014. február 11., Muskátli Apartman, Bogács Muskátli