Életem eddigi legjobb szállása

Atkári Pince Panzió BólyAtkári Pince Panzió Bóly a térképen

Kiváló 2013. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2013. szeptember 20.
Kedves Olvasó!
Szeretnék egy olyan értékelést adni, amely nem tűnik túlzónak, mégis mindent beleírok.
Ahogyan a címmel is utaltam, tényleg ez volt életem eddigi legjobb szállása. Természetesen ez igényektől is függ. A szálláshely gyönyörű helyen található, de ami még fontosabb, hogy maga a Pince Panzió is nagyon igényesen, gyönyörűen van felépítve/berendezve.
Menyasszonyommal 9 napot töltöttünk itt idén Augusztusban. Eredetileg kevesebben szerettünk volna, és máshol tölteni a többit, de ez a hely - és legfőképp a család - idevonzott bennünket, így a teljes szabadságot itt töltöttük.
A vendégfogadás fenomenális volt. Családtagokként távoztunk, és igen, visszavágyunk. :) Úgy gondolom, a mai világban nagyon ritka, és nagyon nagy értéke van az olyan embereknek, mint az Atkári család - illetve Bóly és környékének lakossága. Kértünk minden napra reggelit, amit teljesen hozzánk igazítottak. Ha már itt tartunk, ilyen pompás reggelit rég ettem, mint ezalatt az idő alatt. Minden friss és nagyon finom.
A szobánk nagyon kényelmes volt, és kifejezetten különleges hangulatot teremtett, hogy a "föld alatt" voltunk. Ezenkívül a Jakuzzi nagyon jó program tud lenni, és bár nyáron nem igazán éltünk a lehetőséggel, de lehet szaunázni is. :)
Tényleg nagyon sok mindent mesélhetnék még, hiszen 9 nap alatt rengeteg élményben volt részünk, de ezeket a meglepetéseket meghagyom Nektek. Próbáljátok ki! :)
Ha vannak kérdések, amikben tudok segíteni, keressetek engem is nyugodtan, de az Atkári család is nagyon készséges! :)
Végszóként: Csak ajánlani tudom a lehető legjobb szívvel!
Üdvözlettel,
Zoltai Sándor
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Atkári Pince Panzió Bóly - VendéglátásAtkári Pince Panzió Bóly - Medence/kertAtkári Pince Panzió Bóly - Külső képAtkári Pince Panzió Bóly - EgyébAtkári Pince Panzió Bóly - BelsőAtkári Pince Panzió Bóly - BelsőAtkári Pince Panzió Bóly - Belső
Belvárdi Fogadó Belvárdgyula - Napi árak reggelis ellátással
2024.09.30-ig