Koller Étterem Bonyhád

Koller Étterem Bonyhád
Koller Étterem BonyhádKoller Étterem Bonyhád
Koller Étterem BonyhádKoller Étterem Bonyhád

Koller Étterem Bonyhád bemutatkozása

Éttermünk 1986-ban nyílt meg, kis konyhánk hamar kivívta a vendégek elismerését. A helyi, vidéki valamint a külföldi vendégek egyik legkeresettebb étkezőhelyévé vált. A teremben 80 férőhely van, nyáron a vendégek kedvelt helye a terasz, ahol 40 személy foglalhat helyet. Éttermünk csak szállóvendégek, illetve előre bejelentett csoportok, rendezvények számára tart nyitva.

Tókert Fogadó Nagymányok - Ajándék éjszaka 6=7
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Koller Étterem Bonyhád vélemények

Kiváló 2016. február 11.gyerekekkel járt itt
Klasszikus, mondhatni házias ízek, bőséges adagok, tökéletes kiszolgálás és abszolúte korrekt árkategóriák. A töltött pulykamell egyszerűen remek, a marhapörkölt nokedlivel pedig az életünket mentette meg. A pincérek nem jönnek zavarba az 1-2 éves, akaratosabb gyerekektől sem, sőt: előfordult, hogy egyszer lefoglalták (konkrétan elvitték játszani) a kisfiunkat, csak hogy mi nyugodtan meg tudjunk ebédelni.
Kiváló 2016. február 7.gyerekekkel járt itt
Családi ebéden voltunk ott ,és nagyon szép volt minden. A hangulat és a tisztaság kiváló. A felszolgálás fantasztikus, előzékeny, udvarias a pincér. Az ételek nagyon finomak. Amit ettünk, az isteni volt(húsleves,omlós sültek, burgonya, rizs, vegyes saláta)! Máskor is elmegyünk oda. Mindenkinek ajánlom.

*****

UI:Az emeleten festmények gyönyörüek voltak! ! !
Koller Étterem Bonyhád a térképen
7150 BonyhádKőrösi Csoma Sándor u. 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar