Koller Panzió Bonyhád

Koller Panzió Bonyhád
Koller Panzió BonyhádKoller Panzió Bonyhád
Koller Panzió BonyhádKoller Panzió Bonyhád

Koller Panzió Bonyhád bemutatkozása

A panzióban 20 kétágyas (ebből 10 légkondicionált) 1 háromágyas (légkondicionált) és 2 négyágyas kiadó (légkondicionált) szoba található. Szobáinkban alapfelszereltség az ágy mellett egy éjjeli szekrény, olvasólámpa, TV, vezetékes telefon, hűtő, szék vagy fotel, gardrób szekrény, a fürdőben zuhanyzó, mosdó és WC.

5Szolgáltatás
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Koller Panzió Bonyhád vélemények

Kiváló 2021. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Az elmúlt évek alatt nem kevés panzióban, apartmanban jártunk már a családdal, de Bonyhádon a Koller Panzió messze felülmúlta mindegyiket. Olyan vendégszeretetről tettek tanúságot, ami ritka manapság. A személyzet minden részletre odafigyel, és nagyon kedvesek.
Kiváló 2017. augusztus 15.egyedül járt itt
Munkám során választottam a Koller Panziót. A személyzet kedves és udvarias. A szoba tágas, tiszta és csendes. A kiszolgálás és a reggeli hibátlan. Az ár teljesen korrekt.
Akár egy fáradt üzleti út kipihenésére, akár családoknak is kitűnő választás.
Aki szereti az igényes környezetet maga körül, pihenni vágyik annak csak ajánlani tudom.
Remek választás.
Kiváló 2017. augusztus 11.a párjával járt itt
Férjemmel sokat utazgatunk itthon és külföldön is. Bőséges tapasztalatunk van már a turizmusról, vendéglátásról. Néhány nappal ezelőtt magunk sem gondoltuk, hogy a hazai vendéglátás gyöngyszemére bukkanunk a tolna megyei Bonyhádon, a Koller Panzióban. Aki testi és lelki feltöltődésre vágyik, mindent megtalálhat itt.
Kiváló 2016. szeptember 6.a párjával járt itt
kikapcsolodas garantalt ! Nyugodt csaladi elhelyezes.Kiados reggeli es sziwelyes fogadas!jol ereztuek magunkat😂!
Kiváló 2016. augusztus 2.barátokkal járt itt
Kellemes, minden igényt kielégítő panzió csendes helyen. A tulajdonos barátságos,figyelmes, jelenléte érezhető. Készségesek, sajátos, egyedi problémánkon is azonnal segítettek (vasárnap délután speciális kerékpár belső gumit szereztek be). Konyhájuk is dicséretet érdemel, baráti társaságunk valamennyi tagja elégedett volt az ételek minőségével, mennyiségével.
Kiváló 2016. július 10.a párjával járt itt
Barátságos családias hely! Mindenkinek bátran ajánlom! A vendegert mindent megtesznek. Két csodálatos napot töltöttünk itt.
Kiváló 2016. június 16.kollégákkal járt itt
Nagyon családias, kellemes környezet, a szolgáltatás minden igényemet kielégítette, az ár-érték arány kiváló, a személyzet segítőkész, kedves, csak jókat tudok mondani. Már többször jártam itt, de még soha nem csalódtam. Legközelebb is ezt a szálláshelyet választom, ha Bonyhádon járok, az ismerőseimnek is bátran ajánlom, a tulajdonosok vérbeli vendéglátók.
Kiváló 2016. február 11.gyerekekkel járt itt
Az Akadályzabáló csapata 2014 óta minden júniusban itt tölt két éjszakát, méghozzá teljes kényelemben és tökéletes megelégedettséggel. Ez az a hely, amilyenből minden városba szeretnénk egyet: hivatalosan nem akadálymentesített, mivel a tulaj nem a – sokszor kerekesszékeseknek is érthetetlen és használhatatlan – hivatalos előírások szerint építette át a helyet, hanem úgy, ahogy egy mozgássérült személy a valóságban igényli.
Kiváló 2013. május 27.a párjával járt itt
Pünkösd hétvégét töltöttem őárommal a Koller Panzióban. A tulajdonos személyesen jött értünk a buszállomásra,kedves szolgálatkész ember! Minden lépésünket leste,nem volt teljesíthetetlen kívánság számára. Még utitervet is kaptunk egy csodaszép sétához. Előzékenysége,figyelmessége elsőrendű!