Dudok Rendezvényház Budakeszi

12.23-27.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels Budapest

Dudok Rendezvényház Budakeszi vélemények

Kiváló 2016. július 6.családjával járt itt
Családi születés- és névnapra mentünk a rendezvényházba, ahol köszöntőitallal és előétellel fogadtak minket, ami már eleve kedves gesztus volt. A vasárnapi svédasztalos menü ára 3590 Ft, ami remek a budapesti árakhoz viszonyítva. Ezért 2 féle levesből, 9 féle főfogásból és 2 féle desszertből lehet fogyasztani korlátlanul, ráadásul időkorlát sincsen.
Átlagos 2013. október 22.barátokkal járt itt
Egy nagyobb társasággal béreltük ki az egész helyet, de csalódnunk kellett. Az ételek minőségével nem volt semmi probléma, de az italok viszonylag drágák voltak, és az étterem része sem volt olyan tágas, mint aminek meghirdették. Az asztalok standard iskolai menzaasztalok, bár azért egy szép fehér abrosszal gondosan el voltak rejtve a kíváncsi tekintetek elől.