Apartman Szanyi Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Ifjúság u. 22.

Apartman Szanyi Bük, Bükfürdő a térképen

Apartman Szanyi Bük, Bükfürdő értékelése:

7. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
73. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1081 szállás közül

Apartman Szanyi Bük, Bükfürdő bemutatkozása

Az Apartman Szanyi igényes és tágas apartmanokkal rendelkezik, amely Bük-Bükfürdő szívében, a gyógyfürdőhöz közel, zöldövezeti részen, éttermek és üzletek szomszédságában helyezkedik el. Az egész évben nyitva tartó szálláshely párok, családok és baráti társaságok számára ideális választás.

Apartman Szanyi Bük, Bükfürdő képei

Szállások Bük, Bükfürdô városában
Wellness csomagok Bük, Bükfürdô városában

Apartman Szanyi Bük, Bükfürdő vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Tiszta, szép, modern, komfortos apartman!
Szállásadó segítőkész, udvarias.
Minden nagyon rendben volt!
Válasz az értékelésre - 2020. január 31.
Nagyon szépen köszönjük!
Örülünk, hogy mindennel elégedettek voltak!
Várjuk Önöket legközelebb is szeretettel!
Szanyi Krisztián (Apartman Szanyi)

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 6.
Gondozott tiszta ház és udvar,a háziak kedvesek és segítőkészek,a felkínált eszközök(tollas,kerékpár,stb)használhatóak.A szobák felszereltsége is kifogástalan.Nagyon kellemes és aktív hétvégét töltöttünk itt el.
Válasz az értékelésre - 2018. június 8.
Nagyon köszönjük a szuper értékelést!
Örülünk, hogy nagyon jól érezték magukat nálunk, várjuk Önöket szeretettel legközelebb is!
Üdvözlettel: Sz.K.
Szanyi Krisztián (Apartman Szanyi)

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 25.
Büki Mazsorettfesztiválra jöttünk 3-an, és szükségünk volt egy olcsóbb, de megfelelő színvonalú szállásra. Nem sokan szeretik 1 éjszakára kiadni a szobát, de itt gond nélkül sikerült kapni, ráadásul teljesen megfelelt igényeinknek. Az apartman sok szolgáltatását (grillkert napozóval, kerékpárkölcsönzés) így nem tudtuk kihasználni, de a modern, felszerelt apartman alkalmas volt, arra, hogy este, reggel étkezni tudjuk.

Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 4.995 - 6.495,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 4.330 - 5.330,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 3.998 - 5.498,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
All inclusive pihenés
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Hegyvidéki mámor (min. 5 éj)

Bük, BükfürdőX