Zozz69 : Szuper nyaralás, fantasztikus szállással. - Brigitte Apartman Bük, Bükfürdő

Szuper nyaralás, fantasztikus szállással.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Augusztus 23.-26.ig nyaraltunk a lányommal az apartmanban. Két szoba és egy ebédlős konyha volt a szállásunk. Megérkezés után a tulajdonos felkísért a szállásunkra. Kellemes meglepetés volt, hogy mindkét szobához külön fürdőszoba volt s a konyha nagyon jól fel volt szerelve. Minden tiszta, karbantartott és újszerű volt.

Szeretnéd követni Zozz69 felhasználót?    Igen

Brigitte Apartman Bük, Bükfürdő
9737 Bük, Bükfürdô
Honfoglalás utca 20.

2019. július 18.
Nagyon elégedettek voltunk a szállásadóval és a szállással is! A szállásadó korrekt, udvarias! Az apartman tiszta, csendes, jól felszerelt, rendezett udvar! Aki pihenni szeretne, annak tökéletes lehetőség! Biztos, hogy vissza térünk !

2019. május 27.
Tetszett a nyugodt környezet, a tisztaság, a szolgáltatások (Wifi, tájékoztatás az étkezési lehetőségekről, versenyben való részvételről....). Mivel hideg napok után voltunk, egy kicsit fáztunk....20,7 C fok volt a szobában, s vasárnapra is csak 1 fokkal ment feljebb. Maradok tisztelettel,...

Brigitte Apartman, Bük, Bükfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Napi ár 2 vagy több főre (min. 1 éj)
2 nap/1 éjszaka 6.100,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021-04-20 - 2022-04-20
 - Napi ár 4 vagy több főre
3 nap/2 éjszaka 5.300 - 6.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021-04-20 - 2022-04-20